1

Temat: Tańsza bielizna

Zobaczcie w chantelle, ciekawe promocje, od dłuższego czasu już trwają

2

Odp: Tańsza bielizna

A triumph ma ostatnio jakieś obniżki?

3

Odp: Tańsza bielizna

Fajnie,że przypomniałyście, zaraz poszperam, gdzie kupić, bo jakaś zmiana mi potrzebna wink

4

Odp: Tańsza bielizna

Sprawdźcie w necie, tam zawsze jest coś taniej:)

5

Odp: Tańsza bielizna

Z wyszczuplającej bielizny mam sporo modeli, elegancką zakładam rzadko

6

Odp: Tańsza bielizna

Poczytajcie sobie opinie o pewnym sklepie w sieci, strach w ogóle się z nimi kontaktować, a co dopiero kupować...
[url]http://www.opineo.pl/opinie/e-lady-pl[/url]

7

Odp: Tańsza bielizna

W ten weekend możecie zrobić tańsze zakupy bielizny z darmową dostawą w sklepach: Sara-rajstopy oraz Konrad-bielizna.pl:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-13-15-11-2015[/url]

8

Odp: Tańsza bielizna

Ostatnio kupuję na Ettiene, mają dość duży wybór i niskie ceny

9

Odp: Tańsza bielizna

Ja lubię koronkową

10

Odp: Tańsza bielizna

Ani sobie ani swojemu mężowi nie kupuje taniej bielizny, bo mnie na to nie stać. Pewnie myślicie, że piszę bzdury, bo jak kogoś może nie być stać na tanią bieliznę, ale z doświadczenia wiem, że tania bielizna jest bielizną złej jakości. Wolę kupić jedne majtki, czy jedną koszulkę, ale dobrej jakosci i mieć ją dłużej niż 2 pary majtek, które szybciej mi się spiorą.

11

Odp: Tańsza bielizna

Tania, to znaczy za ile waszym zdaniem? Mnie bardzo podobają się propozycje -50% na część modeli. Myślę, że warto kupować biustonosze dobrej jakości i przede wszystkim idealnie podtrzymujące biust. Nosząc źle dopasowany stanik, możemy się narazić na bóle kręgosłupa, głowy, a nawet zwiększyć ryzyko pojawienia się raka piersi.

12

Odp: Tańsza bielizna

Często można na promocję trafić, jest od tego specjalna sekcja, choć mają też marki tańsze tam w normalnej ciągłej sprzedaży.

13

Odp: Tańsza bielizna

Triumph i Sloggi 25% taniej ww Telimena.pl:
[url]http://urodaizdrowie.pl/25-na-bielizne-triumph-i-sloggi-promocja-w-sklepie-telimena-pl[/url]

14

Odp: Tańsza bielizna

Można kupić bieliznę z darmową dostawą, wtedy też jest taniej:

[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-21-23-pazdziernika[/url]

15

Odp: Tańsza bielizna

Nie ma sensu kupować najtańszej bielizny, jakość jest tragiczna. Ja kupowałam przez jakis czas i praktycznie zostałam bez bielizny. Wszystko jest w strasznym stanie. Własnie szukam nowej bielizny - stawiam na świetną jakość i przystępne ceny, no i wybór jest bardzo duży.

16

Odp: Tańsza bielizna

Też jestem tego zdania, bo po pierwszym praniu może się okazać, że był to produkt jednorazowego użytku. Dlatego też sama wolę zainwestować w produkty lepszej jakości. Oferta bielizny, ale generalnie też np. odzieży jest tam bowiem naprawdę bogata, a co więcej na miejscu możemy skorzystać z pomocy brafitterki. Wiele kobiet na pewno chętnie skorzysta z takiej opcji.

17

Odp: Tańsza bielizna

ja kupiłam teraz stanik w e-lady obsługa mega na plus przesyłka szybko ale jednak stanik wirtualnie to ciezko trafic dobrze....

18

Odp: Tańsza bielizna

Super, dzięki za namiary smile A napiszcie mi jeszcze czy w którymś z tych sklepów kupię również elegancką pościel??;> Czy to sklepy wyłącznie z bielizną?

19

Odp: Tańsza bielizna

Też lubię piękną bieliznę...

20

Odp: Tańsza bielizna

A kupowała któraś z Was może biustonosz z paseczkami? Wygodny?

21

Odp: Tańsza bielizna

Nie, przykro mi ale nigdy tam nie kupowałam. Na ogół zamawiam staniki, stringi w necie, bo często są niższe ceny niż gdzie indziej.

22

Odp: Tańsza bielizna

Wolę dać jednak więcej i lepiej wyglądać,świetnie wyglądają kobiety w dobrze dobranej bieliźnie, a jak w takiej którą kupią nie wiem na targu czy w markecie na szybko. Widać różnicę prawda? Ja jestem zdania, że jak chcemy się pięknie prezentować, czuć się kobieco to warto nieco zainwestować.

23

Odp: Tańsza bielizna

W sumie to nie jestem fanką konkretnego sklepu bieliźnianego smile raczej sprawdzam, gdzie obecnie jest promocja i w ten sposób dobieram odpowiednie modele bielizny. I zawsze jestem zadowolona z zakupów- szeroka oferta, niskie promocyjne ceny i dobra jakość zamawianych produktów smile

24

Odp: Tańsza bielizna

Teraz są fajne obniżki. Kupiłam tam bieliznę w baaaardzo atrakcyjnych cenach. Rabaty sięgają nawet 90%. Wszystkie dostarczone produkty były wolne od wad.

25

Odp: Tańsza bielizna

Ja kupuję ostatnio w Wyszczuplajaca.pl i Julimex.pl, dobra jakość i fajna cena!