1

Temat: Carrefour - wyprzedaże

Lubię ich akcje, ostatnio mieli wyprzedaż produktów na wagę, kupiłam kilka koszyków i drobne AGD, naprawdę na niewielkie ceny typu  2-6 zł.

2

Odp: Carrefour - wyprzedaże

A teraz mają akcję z bonem za jedne zakupy z pięciu i do tego loteria z nagrodami:)

3

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Nawet jak się zrobi zakupy za kilkaset zł?..

4

Odp: Carrefour - wyprzedaże

tak, do 500 zł może wynosić wartość bonu... Tak że  możesz zrobić zakupy nawet za 499 zł każde big_smile

5

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Nic tylko kupować, a w listopadzie zrealizować bon i mieć kolejne darmowe zakupy:)

6

Odp: Carrefour - wyprzedaże

ja to biorę pożyczkę i kupuję do bólu:)

7

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Od dziś jest nowa gazetka, np. świetna pizza dr Oetker za trochę ponad 5 zł smile

8

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Szkoda że mam za daleko, ale w Lidlu też są dobre pizze w granicach 4 zł...

9

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Widziałam tam ostatnio skórzane rękawiczki za 19 zł, nawet dobrze wyglądają...

10

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Wczoraj upolowałam orzechy laskowe  pół kg za 6.99... Niby promocja, ale w moim osiedlowym sklepie też są po 14 zł/kg wink

11

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Ostatnio zastanowiłam się nad tym, co by było z moimi finansami, gdybym zaopatrywała się tylko w małych sklepikach... Zimny pot mnie oblał, bo te same produkty tam potrafią kosztować nawet 30% drożej, a o promocjach to można pomarzyć, chyba że coś jest z datą ważności na jutro i nie chcą wyrzucić...

12

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Warto mieć kartę Rodzinka w małym Carrefourze, bo są promocyjne ceny na wybrane produkty, nawet kilka zł taniej można coś kupić. jak się uzbiera 600 pkt, dostajecie bon na 10 zł na zakupy:) Ja mam już piąty w tym roku.

13

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Często są też promocje na produkty z krótszą datą ważności, np. dziś kupiłam o połowę taniej kefir, a  ma datę ważności do 20.11.

14

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Przed Mikołajkami mają fajną promocję -20% na zabawki, z tym że zamiast upustu dają bon do następnych zakupów;)

15

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Zdenerwowałam się ostatnio w tym sklepie. Supermarket w centrum miasta, a 18 groszy nie mają jak wydać?! Pazery... już nie grosik, dwa, pięć, tylko osiemnaście!

16

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Prawdą jest  też, że ludzie tam płacą głownie 50-100 zł i oczekują drobnych, a te w kasie też się kiedyś kończą...

17

Odp: Carrefour - wyprzedaże

W weekendy można dostać bon 10 zł na następne zakupy - przy zakupach za ponad 100 zł

18

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Zawsze w tych sklepach można okazjonalnie coś ciekawego kupić ,tylko trzeba sprawdzać paragony , zdarzyło mi się ,że miałam na paragonie ogórki których nie miałam w koszyku .

19

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Wczoraj zakupiłam tu w promocji kiełbasę myśliwską za 26 zł/kg

20

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Opłaca się kupować słodycze w carrefourze, często mają promocję 3 za 2, czyli 1 szt. gratis

21

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Do 31 .12 .2015 są extra przeceny :Teraz: 21,99 zł

-49%
Bluzka damska z ozdobami
Pierwotnie: 29,99 zł Teraz: 15,00 zł

-49%
Sukienka damska
Pierwotnie: 39,99 zł Teraz: 20,00 zł

-49%
Komin damski
Pierwotnie: 19,99 zł Teraz: 10,00 zł

-49%
Czapka damska
Pierwotnie: 19,99 zł Teraz: 10,00 zł

-37%
Spodnie damskie
Pierwotnie: 39,99 zł Teraz: 25,00 zł

-33%
Legginsy damskie z zapiętkami
Pierwotnie: 14,99 zł Teraz: 10,00 zł

-30%
Koszulka damska
Pierwotnie: 12,99 zł Teraz: 9,00 zł

22

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Tylko do 31.12 są spodnie jeans męskie po 25 zł super okazja

23

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Dziś rano na zakupach zobaczyłam, jak ten sklep pozbywa się produktów z krótką datą ważności, po prostu przecenia np. polędwicę można kupić za 6 zł/kg, a stare gazety z grudnia po 20 groszy

24

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Teraz kurtki damskie puchowe już po 50 zł, duży wybór kolorów, warto też zajrzeć do nowej gazetki, jest sporo innych ubrań w niższych cenach

25

Odp: Carrefour - wyprzedaże

Kupiłam ostatnio świetne botki za 30zł!! big_smile
Szkoda, że nie było czarnych w moim rozmiarze ale beżowe też są piękne. Wszystkie buty kosztują mniej niż 50zł. polecam