1

Temat: Ubrania z H&M

Świetna jest ta promocja 3 za 2, korzystacie?

2

Odp: Ubrania z H&M

W zeszłym roku kupiłam tak kilka rzeczy, jestem zadowolona i w tym roku też chętnie skorzystam

3

Odp: Ubrania z H&M

Mam ich sweter już kilka lat, świetnie się trzyma jak na tyle prań

4

Odp: Ubrania z H&M

u mnie też są kurtki i spodnie sprzed paru lat, kiedy chodziłam do nich często, nie narzekam na ich stan

5

Odp: Ubrania z H&M

Świetne rękawiczki i szaliki mają w obecnej kolekcji!

6

Odp: Ubrania z H&M

Kupiłam sobie płaszczyk za 89 zł, cudo po prostu i lepiej wygląda niż inne za 150 zł..

7

Odp: Ubrania z H&M

Ja lubię ich torby i buty, w każdej kolekcji coś mi się podoba

8

Odp: Ubrania z H&M

Mam koszulkę, nosi się dobrze i nie szmaci po licznych praniach. Dopiero w listopadzie otworzyli sklep w moim mieście, więc może coś fajnego się trafi smile Zaraz po otwarciu niestety byłam zawiedziona, ale zobaczymy, co dalej.

9

Odp: Ubrania z H&M

Ja kupiłam tam pikowaną czerwoną kurtkę, już drugi sezon fajnie wygląda i mnie grzeje, co najważniejsze:)

10

Odp: Ubrania z H&M

Pierzesz ją sama? W pralce czy ręcznie?

11

Odp: Ubrania z H&M

Aktualne promocje, voucher i kody rabatowe H&M na styczeń 2016
H&M promocje, to coś na co czekają wszyscy fani najbardziej znanej na świecie sieciówki. Kupon rabat Nawet do -50% rabatu na wyprzedaży w H&M .Ważny do: 02.02.2016  [url]http://kodyrabatowe.interia.pl/kupony-rabatowe/hm[/url]

12

Odp: Ubrania z H&M

Teraz mają fajne rzeczy w promocji i to nawet z najnowszej kolekcji

13

Odp: Ubrania z H&M

Upolowałam spodnie takie niby szarawary, niby alladynki... mój wielki tyłek wszedł w eskę, która wisi, jak to na ten fason przystało. Chyba stąd taka okazyjna cena, bo emka spadłaby z większości kobiet.

14

Odp: Ubrania z H&M

A co sądzicie o ubraniach typu handmade? Są one wyjątkowe pod wieloma względami, choćby dlatego, że wykonywane są ręcznie. Sporo takich ubrań i wszelkiego rodzaju akcesoriów kupić można na [url]http://www.decobazaar.com/ubrania-swetry-42.html.[/url] Ostatnio trafiłam właśnie na tą stronkę, bo szukam ładnego swetra, który byłby dość wytrzymały i ciepły. Raczej rzadko kupuję w innych miejscach smile. Wolę postawić na coś znacznie bardziej wyjątkowego. tongue

15

Odp: Ubrania z H&M

Hmm... kiedy moja mama była młoda, szycie dla siebie było bardzo popularne. Owszem, były jakieś tam formy, wykroje, czy jak to się nazywa, które panie sobie kupowały, ale inwencja była większa i nawet jeśli korzystały z tych samych ściąg,  to jakoś sobie te swoje kreacje udoskonalały. Samo to, że każda szyła z innego materiału. Teraz szycie dla siebie jest naprawdę rzadkością. Pewnie dlatego, że w czasach, w których ciężko było coś kupić, trzeba było sobie to zrobić samemu. Chciałabym przynajmniej nauczyć się przerabiać gotowe rzeczy smile

16

Odp: Ubrania z H&M

To nie jest trudne, wystarczy trochę pomyslowości... Z dłuższej sukienki zrobić krótszą, nogawki spodni podwinąć i zapiąć na fantazyjnej agrafce... Można to zrobić małym wysiłkiem i kosztem.

17

Odp: Ubrania z H&M

Sieciówki mają coraz gorszą jakość ubrań...

18

Odp: Ubrania z H&M

Mam bluzkę stamtąd i na razie wytrzymuje, ale to śliski materiał. Bawełna już byłaby do wyrzucenia po 10 paniach....

19

Odp: Ubrania z H&M

Ja lubię ich styl.