1

Temat: Sklepy z butami

Ostatnio upolowałam 2 pary butów  za 50 % ceny, fajne wyprzedaże są teraz po sezonie letnim

2

Odp: Sklepy z butami

Ostatnio kupuję w alfasan, mają duży wybór i często promocyjne ceny

3

Odp: Sklepy z butami

Kupuję okazyjnie w czasnabuty, warto zaglądać często do ich promocji

4

Odp: Sklepy z butami

Nie mam upatrzonego sklepu. Chętnie skorzystam z podpowiedzi smile
Potrzebuję wygodne buty na jesień i zimę.

5

Odp: Sklepy z butami

W buu.pl zobacz:)

6

Odp: Sklepy z butami

W buu.pl trochę za mały wybór. Przeważnie za wysokie obcasy. No i jak tu zadowolić kobietę? tongue

7

Odp: Sklepy z butami

Faktycznie są, nie zauważyłam smile
Jednak nie mam przekonania do butów kupowanych przez internet,
bo nie zmierzę i nie zobaczę jak wygląda na moich nogach wink

8

Odp: Sklepy z butami

Ja ostatnio upolowałam fajne buty.
Mianowicie janoski damskie.  Do tej pory w nich śmigałam. Teraz zrobiło się już trochę zimno tak wiec chyba trzeba bedzie szykować już powoli buty na zimę.Tak czy inaczej jestem bardzo zadowolona z nowych bucików.Są wygodne, sportowe oraz na co dzień. Wybrałam praktyczny,ciemniejszy model ale z ciekawym wzorem.

9

Odp: Sklepy z butami

Ładne smile Cena też ładna big_smile

10

Odp: Sklepy z butami

Ja kilka razy kupiłam w ebuty.pl i byłam zadowolona, a z pięciu zakupionych par tylko jedna mnie rozczarowała - baleriny HD, które w czubach miały chyba blachę jak glany, bo nie dało rady ich rozchodzić. Tragedia.
Nie jest to oczywiście wina sklepu.

11

Odp: Sklepy z butami

Kupiłam buty w sklepie, gdzie je mierzyłam, takie jesienne z cholewkami.
Producent nie przewidział, ja też,że wzorki na nich, takie dziureczki,
zaczepiają rajstopy i po jednym dniu rajstopy są do wyrzucenia hmm

12

Odp: Sklepy z butami

Polecam czasnabuty.pl, korzystam często!

13

Odp: Sklepy z butami

Fajna stronka- czasnabuty.pl smile
Nawet tanio tu jest smile

14

Odp: Sklepy z butami

A ja kupuję okazyjnie nowe buty od prywatnych osób  na allegro i olx, często dużo taniej bo komuś np. rozmiar albo kolor nie pasuje

15

Odp: Sklepy z butami

Ostatnio kupiłam dwie pary kozaczków w buu.pl, bo w tygodniu nie mam czasu chodzić na zakupy, a wolę odpocząć w weekendy.

16

Odp: Sklepy z butami

fajne modele są na Deezee, czasem jak coś tam zobaczę to potem szukam po sklepach w okolicy i dopiero jak nie ma, to zamawiam:)

17

Odp: Sklepy z butami

Bardzo fajne przeceny butów znajdziecie też na Złotych Wyprzedażach. Sama jestem uzależniona od tej strony, szczególnie że można kupić tam markowe produkty za naprawdę fajną kasę smile

18

Odp: Sklepy z butami

W ten weekend możecie zrobić tańsze zakupy z darmową dostawą, m.in. w sklepie Alfasan.pl:

[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-13-15-11-2015[/url]

19

Odp: Sklepy z butami

Nie przepadam za chodzeniem po sklepach stacjonarnych i szukaniem promocji. Kupuje w zasadzie tylko w Internecie.Widziałam bardzo duże promocje na buty marki Adisas. Mają zarówno buty letnie, do biegania jak i buty zimowe. Sama zastanawiam się nad kupieniem kilku par dla siebie, męża i dziecka, bo mogłabym dzięki temu zaoszczędzić bardzo dużo pieniędzy.  Któraś z Was nosi buty sportowe?

Ostatnio edytowany przez mezzanine (2015-12-14 11:10:22)

20

Odp: Sklepy z butami

Fajne można zakupić buty w Dynia 71 są to końcówki nie raz dobrych firm na internecie

21

Odp: Sklepy z butami

Dynia 71? Nie słyszałam o tym. Ja ostatnio przeglądałam ofertę sklepu Merg i kilka butów mi się tam spodobało.

22

Odp: Sklepy z butami

Wyprzedaż poprzednich kolekcji jesienno-zimowych - ceny niższe nawet o 80%!

23

Odp: Sklepy z butami

Mnóstwo dobrych okazji macie w tym momencie w Merg.pl To już końcówki, ale akurat u nich te promocje są przez cały sezon. W zasadzie w poprzednim roku buty zimowe można było kupić w promocji przed sezonem.

24

Odp: Sklepy z butami

Ja ostatnio sobie śniegowce na zimę kupowałam u Zebry smile Ogólnie polecam, fajnie cenowo stoją i całkiem całkiem asortymenty. No i podoba mi się ich nowa strona - zmiana na duży plus

25

Odp: Sklepy z butami

Ja na zimę kupiłam kozaki zamszowe. Fajne lekkie ciepłe z grubą podeszwą.  Zawsze mam zimą zimne stopy dlatego wnętrze obszyte kożuchem były dla mnie idealną opcją . Stopa w czasie mrozów pozostawała ciepła, a zarazem miała dobrą wentylację. Buty mają usztywnianą piętę, więc stopa nie ma możliwości przemieszczania się. Jestem z nich bardzo zadowolona.