26

Odp: zdrowe przekąski

A ja właśnie zjadłam paczkę nadziewanych żelków i mała płacze,że jej wszystko zjadłam....

27

Odp: zdrowe przekąski

[quote=emilia_s292]A ja właśnie zjadłam paczkę nadziewanych żelków i mała płacze,że jej wszystko zjadłam....[/quote]
ha ha
słusznie...

ja idę do sklepu po mięso i czekoladę smile

28

Odp: zdrowe przekąski

właśnie a słyszałyście,że robi się do mięsa sos czekoladowy albo glazurę z czekolady do mięsa...próbowałyście

29

Odp: zdrowe przekąski

słyszałam, ale nie próbowałam, to nie moje smaki
mnie juz słodki ananas w kurczaku przeszkadza...

30

Odp: zdrowe przekąski

Z  tym mięsem to też nie dla mnie...ale ten ananas z kurczakiem to mi smakuje.

Ostatnio robiłam takie szyszki z preparowanego ryżu i czekolady....pycha

31

Odp: zdrowe przekąski

Nie lubię mięsa na słodko, ani z ananasami, ani śliwkami. Ujdzie kaczka z jabłkami.

32

Odp: zdrowe przekąski

ja mięsa na słodko kiedyś nie lubiałam, a teraz czasem mi coś smakuje - np. kotlety z piersi normalnie smażone, tyle, że dorzucamy na patelnię też suszone morele i potem razem jemy , pyyycha smile

33

Odp: zdrowe przekąski

kurde, ale to nie ten wątek ... sorry

34

Odp: zdrowe przekąski

By sprostać wszelkim wyzwaniom, należy pojadać! Tak wykazały badania!
Zjadając trzy czy pięć rozłożonych niemal schematycznie w czasie posiłków poczujemy się jedynie ociężali. Porcjując sobie pożywienie, jedząc odpowiednie przekąski, gdy tylko najdzie ochota, dostarczamy może nie tyle więcej energii, ile lepiej jest ona wykorzystywana – na bieżąco.

Jakie to są odpowiednie przekąski? Poza owocami, warzywami, batoniki zbożowe (również te z czekoladą!) i nie tylko zbożowe (tych obawiający się dodatkowych centymetrów powinni jeść mniej), pełnoziarniste pieczywo w kanapkach, a te z kolei powinny być jak najbardziej korowe – chuda wędlina, ser, sałata…

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images35.fotosik.pl/71/46e29871c7a03e96.jpg[/img][/url]

35

Odp: zdrowe przekąski

a ja jak nie cierpię tych pieczywek , ani wafli różowych - aż mnie trzęsie

36

Odp: zdrowe przekąski

A ja bardzo lubie te z Wasy...

37

Odp: zdrowe przekąski

ostatnio też bardzo polubiłam pieczywo WASA smile

38

Odp: zdrowe przekąski

Mąż właśnie zaproponował gotowaną kukurydzę z masełkiem...
Mniam......

39

Odp: zdrowe przekąski

[quote=pinkmause]Mąż właśnie zaproponował gotowaną kukurydzę z masełkiem...
Mniam......[/quote]

kurcze też bym zjadła .... ale mi jeszcze w sklepie nie rzuciła się kukurydza w oczy

40

Odp: zdrowe przekąski

ja też nie widziałam kukurydzy w sklepach ;/
ja tam uwielbiam surową kukurydzę big_smile

41

Odp: zdrowe przekąski

[quote=angelcity89]ostatnio też bardzo polubiłam pieczywo WASA smile[/quote]


Ja codziennie w pracy jem wasę - kiedyś nie lubiłam, ale przyzwyczaiłam się. Ale jem tylko te twarde, miękkich nie lubię .

42

Odp: zdrowe przekąski

Naukowcy nie ustają w wysiłkach, by znaleźć receptę na zestresowane i przemęczone społeczeństwo XXI wieku.
Nowym (i naturalnym!) sposobem na redukcję codziennego napięcia nerwowego ma być... melon.
A właściwie nie sam melon, ale zawarty w nim enzymatyczny przeciwutleniacz o nazwie dysmutaza ponadtlenkowa.
Dobroczynny wpływ melona przetestowano na grupie 70 ochotników. Obiecujące wyniki kuracji skłoniły naukowców do podjęcia dalszych badań.

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images46.fotosik.pl/218/57d80f5fd0bf21e0.jpg[/img][/url]

43

Odp: zdrowe przekąski

Mam też przekąski dla teściowej:

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images36.fotosik.pl/110/b1efd55d19cfc566.jpg[/img][/url]

oraz kawę, a co:

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images49.fotosik.pl/223/cc385d654947942b.jpg[/img][/url]

44

Odp: zdrowe przekąski

ble, nie lubię sushi

45

Odp: zdrowe przekąski

To dobrze, że to tylko świeczki... lol
Dowcipne.

46

Odp: zdrowe przekąski

tu też nie zauważyłam, że to świeczki tongue

47

Odp: zdrowe przekąski

wole te nie zdrowe!

48

Odp: zdrowe przekąski

haha śmieszne świeczki, ja suszi lubię MNIAM smile

49

Odp: zdrowe przekąski

ble, jak można lubić surową rybę?

50

Odp: zdrowe przekąski

Fuuujjj tez nie lubię sushi......