1

Temat: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

Które odcienie polecacie  ?

2

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

szare i fioletowe są najlepsze, jeśli ma piwne oczy

3

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

kolor włosów nie bardzo ma wpływ na to jak cienie będa wyglądać, oczywiście jeśli byłabyś perfidnie ruda to owszem, ale przy odcieniach blodynek i brunetek to raczej kolor oczu gra większą rolę. Powótrzę się po poprzedniczne - najlepiej szare bo neutralne. Powiedz jaki masz kolor oczu to może wtedy pomożemy smile

4

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

jako brunetka o piwnych oczach lubię u siebie szarości i delikatne brązy. Za to jeśli masz cienie pod oczami to nie polecam fioletów.

5

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

O posiadaczkach oczu w kolorze brązu mówi się wielokrotnie ,,szczęściary''.
Przy tej barwie tęczówki nie trudno o udany makijaż, bo pasuje niemal każdy kolor z palety cieni.

6

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

Według mnie najbardziej odpowiednie cienie dla brunetek to fiolet, szarości, brązy, granaty. Ja generalnie najczęściej korzystam z palety szarości. Wygląda odważnie, ale nie prowokacyjnie.

7

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

Wybrałabym szare albo brązowe cienie, ale nie tylko takie. Ciekawie może wyglądać fiolet, cytrynowy, róż - szczególnie jeśli ma się brązowe albo piwne oczy. W sumie większość cieni nie wygląda źle u osób, które mają ciemne włosy i oczy, intensywne w kolorze cienie ładnie odbijają od ciemnej tęczówki oka.

8

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

wydaje mi się że paletki brązowych odcieni sprawdza sie super zarówno u blondynek jak i u brunetek

9

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

Dla brunetki o niebieskich oczach podobają mi się różnego rodzaju odcienie brązu.

10

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

U mnie najlepiej sprawdzają się różne odcienie beżów i brązów. Nie unikam także fioletu, ale raczej ciemnego.

11

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

Ja jestem brunetką z brązowymi oczami. Używam kolorów: brązowy, złoty, granatowy, żółty, czarny + srebro na specjalne okazje, czasami eksperymentuję z różami i beżami, ale chyba twarz jest wtedy taka... nieokreślona smile

12

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

Jestem brunetką z jasną karnacją i ciemno zielonymi oczami (lekko przechodzącymi w brąz). Stawiam głównie na beże i brązy, ale dobrze wyglądam też we fiolecie.

13

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

Ja też jestem brunetką, mam ciemne włosy i piwne oczy. Karnację mam jasną (ale nie jestem blada) i piegi na twarzy smile Mój ulubiony zestaw kolorów w makijażu oczu to ciemny pomarańcz oraz brąz. Oprócz tego używam także: fioletu, jasnego pudrowego różu, filetu i granatu - do każdego z tych kolorów dołączam brąz lub czarny (w zewnętrznym kąciku oka).

14

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

Ja jeszcze lubię połyskujące cenie. Nie mam zbyt dużych oczy, a to je delikatnie powiększa. Do tego eyeliner i efekt jest super.

15

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

Właśnie nie na włosy powinno sie patrzeć, a na kolor oczu.
Bo to z reguły je trzeba uwydatnić i podkreślić wink

16

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

ja nigdy nie eksperymentowałam aż tak bardzo z kolorami cieni, bo nie mam cierpliwości do stania w sklepie i przerzucania tony różnych odcieni, aby wybrać ten najlepszy.
jestem brunetką z bardzo jasnymi oczami i bardzo jasną karnacją i ogólnie na co dzień nie używam wcale cieni albo zbliżone odcieniem do brzoskwini albo pomarańczowych.
problem się pojawia, jeśli muszę gdzieś wyjść - no bo czarny nie, fiolety i niebieskie nie, bo wyglądam jak chora, wtedy skłaniam się w stronę szarości, złota, zielonego, mocniejszej pomarańczy albo ciemnego różu (ale bardzo rzadko, bo do różu jestem uprzedzona).

17

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

Ja również nie lubię agresywnych kolorów. Jestem zdania,że makijaż oczu powinien być naturalny i mało widoczny. Ludzie powinni myśleć, że jesteście naturalnie tak piękne smile Sama jestem brunetką  z ciemnymi oczami oraz lubię brązy. Podkreślają one ładnie kolor moich oczu.Uwielbiam tę paletę Maybelline.

Jest naturalna oraz cienie są wytrzymałe tak więc na oczach widać je do konca dnia.  Tylko nie kupujcie ich stacjonarnie bo są trochę drogie.

18

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

Ja polecam Ci pastelowe cienie Butterfly smile

19

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

Kolory Nude,beże..

20

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

To zależy co chcesz uzyskać. Każdy kolor pasuje, tylko każdy będzie pełnił inną funkcję. Jedne będą podkreślać kolory, inne harmonizować itd.

21

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

Dobierajmy kolory do naszych tęczówek - ale skoro już chcecie wybrać kolory dla brunetek to ja polecam brązy, fiolety, różowości... Moje ulubione! wink

22

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

dla brunetki najlepiej brąz , złoto , fiolet.

23

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

Na pewno dobrze brunetki wyglądają w brązach.

24

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

Mi się wydaje że jednak wszystko zależy od fototypu skóry- do jasnej cery pasują raczej pastele, do ciemnej mogą być bardziej wyraziste

25

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

Od kilku lat maluję się tylko brązami ale może czas zaszaleć na wiosnę choć nadal za bardzo nie wiem co dla brunetki z... oczami których koloru nie da się jednoznacznie określić;p Na początek spróbuję kolor brzoskwiniowy bo spodobała mi się jego nazwa wink i szary.