101

Odp: Bielizna moich marzeń

Możecie sprawdzić też idealną bieliznę na noc poślubną. W internecie jest kilka naprawdę ciekawych porad w tej kwestii, więc warto byłoby się tym zainteresować.

102

Odp: Bielizna moich marzeń

Wczoraj oglądałam wybory miss świata ,ale miały odjazdową bieliznę dziewczyny ,ale trzeba mieć figurę do tego ,mogę tylko pomarzyć

103

Odp: Bielizna moich marzeń

Ja bielizny marzeń akurat nie mam ale zaczęłam sobie ostatnio stopniowo kupować nową bieliznę bo przy  okazji świątecznych porządków dotarło do mnie jak bardzo mam starą bieliznę i aż mi się przykro zrobiło.

104

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń jest jedyna w swoim rodzaju ,zmysłowa pełna kobiecego romantyzmu tzn przepiękna koronka ,która budzi w mężczyznach nutkę pożądania pachnąca kwiatami różanymi .

105

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń jest przede wszystkim zmysłowa,. W takim wydaniu czuję się dużo pewniej. Same przyznajcie, że koszulki nocne są nieraz baaaardzo kuszące.

106

Odp: Bielizna moich marzeń

wygodna, lekka, zmysłowa smile

107

Odp: Bielizna moich marzeń

Ten zestaw ze zdjęcia mi się bardzo podoba. Ale nie nazwałabym go bielizną moich marzeń.

108

Odp: Bielizna moich marzeń

Mnie ten model nie zachwyca, podobne widziałam na bazarku niedaleko... Taki fason  dla mamusiek...

109

Odp: Bielizna moich marzeń

Jest z czego wybrać smile

110

Odp: Bielizna moich marzeń

Efektowna bielizna nie musi być wcale specjalnie droga, bardziej chodzi o to, aby dopasować coś zmysłowego, fajnego kolorystycznie i pasującego do naszej osoby. Bo czego chcieć więcej?

111

Odp: Bielizna moich marzeń

Ja na Złotych wyprzedażach często trafiam na różne promocje. Fajna jest tam bielizna.

112

Odp: Bielizna moich marzeń

czarna koronkowa ,seksowna , podkreślająca atuty.

113

Odp: Bielizna moich marzeń

Tylko Triumph - teraz do kupienia 25 % taniej:
[url]http://urodaizdrowie.pl/25-na-bielizne-triumph-i-sloggi-promocja-w-sklepie-telimena-pl[/url]

114

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń - biustonosze bez metalowych elementów, z których nie wychodzą fiszbiny big_smile

115

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń to bielizna, w której przede wszystkim będę czuć się komfortowo. Powinna być wygodna, dobrze dopasowana i zmysłowo podkreślać moje ciało. Moja bielizna marzeń to bielizna w kolorze głębokiej czerwieni, wykonana z delikatnej koronki, kusząca przejrzystościami. Ostatnio właśnie taką znalazłam . Już niedługo będzie moja smile

Ostatnio edytowany przez Karola1816 (2017-02-18 22:03:44)

116

Odp: Bielizna moich marzeń

Ja bielizny marzeń nie mam smile ale muszę mieć taką w której czuję się wygodnie komfortowo i swobodnie . Uwielbiam koszulki nocne bawełniane są wygodne i bardzo przyjemne, ja swoją bieliznę zamawiam ze sklepu internetowego , mają tak prześliczne koszulki nocne i bardzo dobre gatunkowo:) może i Wam coś się spodoba ..:)

117

Odp: Bielizna moich marzeń

Body koronkowe- na bank od razu się w nich zakochasz. To chyba najseksowniejsza bielizna jaką w ogóle miałam. No i nie tylko Ty będziesz zadowolona smile

118

Odp: Bielizna moich marzeń

Ja uwielbiam seksowną bieliznę najlepiej z koronkami. Wygląda ona mega seksownie i bardzo podoba się facetom.Zazwyczaj kupuje w stacjonarnych sklepach ponieważ mogę zobaczyć jak to wygląda na moim ciele. Jeżeli nie wiesz gdzie kupić seksowną bieliznę to polecam ci zajrzeć do  sklepu w Rzeszowie ponieważ mają bardzo duży wybór i dość przystępne ceny.

119

Odp: Bielizna moich marzeń

Chantelle ma piękną bieliznę. Prawda?

120

Odp: Bielizna moich marzeń

[quote=niechcemisie]Bielizna moich marzeń - biustonosze bez metalowych elementów, z których nie wychodzą fiszbiny big_smile[/quote]

Mamy podobne marzenia big_smile
Dlatego kupuję biustonosze półusztywniane bo tam nic nie wystaje i nie rozłazi się po pierwszym praniu.

121

Odp: Bielizna moich marzeń

[quote=pelargonia]Chantelle ma piękną bieliznę. Prawda?[/quote]
Prawda, potwierdzam. Uwielbiam ją big_smile

122

Odp: Bielizna moich marzeń

Ostatnim moim nabytkiem był biustonosz z paseczkami. Kupiłam nowy biustonosz, a potem dokupiłam paski tutaj:

123

Odp: Bielizna moich marzeń

Uwielbiam dobrej jakości bieliznę i jest to jedna z rzeczy , na których nie oszczędzam . Wiadomoże nie widać jej pod ubraniem jednak niewiele jest rzeczy, które tak bardzo podnoszą moja pewność siebie oraz poczucie atrakcyjnośći. Nie wspominając o tym, że lepszej jakości bielizna to znacznie większy komfort noszenia smile
Lubię firmę gorteks. Ich bielizna jest naprawdę dobrej jakości, wygodna.  Poza tym podoba mi się to, że mają również wieksze rozmiary.
Mój ostatni nabytek:
[img]https://www.gorteks.com.pl/pol_il_Jolie-B2-biustonosz-miekki-1192.jpg[/img]

124

Odp: Bielizna moich marzeń

Lenne ten co wstawiłaś bardzo ładny. Podobają mi się takie koronkowe wink Chociaż teraz zamówiłam sobie taki  i też mi się bardzo dobrze w nim chodzi, jest dopasowany i podtrzymuje ładnie piersi

125

Odp: Bielizna moich marzeń

Szczerze mówiąc to nie wiem czy jest taka bielizna. Ja po prostu stawiam na wygodną bieliznę, która ładnie na mnie wygląda. I tak na prawdę nic więcej do szczęścia mi nie trzeba. Jeżeli szukasz czegoś szczególnego to ja polecałabym Ci zaglądać do ich  sklepu stacjonarnego. Mają tam bardzo duży wybór bielizny dobrej jakości w przystępnych cenach smile