76

Odp: Bielizna moich marzeń

Wymarzona bielizna to czarodziejski strój, który potrafi w jednej chwili zmienić Kopciuszka w księżniczkę, szarą myszkę w olśniewającą miss piękności...

77

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzęń  powinna pobudzać wyobraźnię - nie tylko męską, ale przede wszystkim  moją i sprawiać, że będę bardziej pewna siebie w relacjach damsko- męskich wink Dzięki dobrze skrojonej bieliźnie już nie będę się zastanawiać, jak On mnie postrzega, czy nie jestem za gruba... itp, itd...

78

Odp: Bielizna moich marzeń

W wymarzonej bieliźnie będę czuła się fantastycznie, pięknie i kusząco. Gdy tylko ja założę, od razu poczuję ze to mój ideał - bo to część garderoby najbliższa naszemu ciału. Taka bielizna da mi  poczucie komfortu w ciągu całego  dnia, a w nocy coś, co rozpali zmysły każdego faceta....

79

Odp: Bielizna moich marzeń

Dla mnie wymarzony komplet bielizny powinien spełniać zasadę "dwóch E" - musi być estetyczny i elastyczny (ładnie dopasowujący się do ciała). Pozdrawiam:)

80

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna jest dla mnie... jak druga skóra, taka którą mogę zmieniać w zależności od humoru, nastroju, okazji czy pogody. Jest wielowymiarowością kobiecości, dzięki niej zmieniam się jak kameleon, odsłaniam swoje ukryte wielopłaszczyznowe ja, raz jestem zmysłową kokietką, wyrafinowaną elegantką, intrygującą tajemnicą, innym razem uwalniam drzemiącą w sobie zmysłową femme fatale.Bielizna jest także dla mnie sposobem na uzewnętrznianie emocji, pragnień, szczęścia, niezawodnym sposobem walki z rutyną.

81

Odp: Bielizna moich marzeń

Wymarzona bielizna jest potwierdzeniem tezy, iż bycie kobietą to przywilej. Jest wyzwolicielką spętanego seksapilu, eliksirem wiecznej młodości, źródłem fizycznego piękna i duchowego spełnienia, a zarazem zaufanym i profesjonalnym terapeutą, który skutecznie utwierdza mnie w poczuciu własnej wartości. Jest przede wszystkim sposobem na bycie stuprocentową kobietą.

82

Odp: Bielizna moich marzeń

Powinna ona spełniać kilka ważnych dla mnie wymogów .A zatem powinna być seksowna,kobieca a także wygodna i komfortowa w noszeniu. Musi dawać mi swobodę, nie ograniczać, nie opinać . Musi zachwycać mnie swym krojem, a także zachęcać doskonałą jakością i profesjonalizmem w wykonaniu.

83

Odp: Bielizna moich marzeń

Dzięki  takiej bieliźnie zawsze czuję się kobieco. Jest to dla mnie jeden z małych kroków do szczęścia...:) .Bielizna marzeń jest kwintesencją kobiecości i elegancji, nutką seksapilu..I dlatego powinna być niebanalna ,oryginalna i idealna pod każdym względem .Ukrywać wady a podkreślać to co piękne u kobiety i sprawiać aby każda z nas codziennie czuła się wyjątkowo !

84

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń powinna być IDEALNIE dopasowana. Nie za duża, nie taka, że to, co najlepsze wylewa się na boki, ale jak gdyby szyta "na mnie".Lekki push up, ale w granicach rozsądku. Nie żeby gąbka to było wszystko, co jest do pokazania. Bardotka dla mnie numerem jeden, chyba najlepiej modeluje piersi. Kolor? Uwodząca czerwień, zmysłowa czerń, niewinna i delikatna biel, a może w kolorze nude? Wszystkie cudowne. Gorsecik poprawi figurę! Zejdźmy niżej... Dla mnie stringi to pokazanie za dużo, ale figi odsłaniające połowy pośladków są idealne. Podkreślą każdą pupę, kształtną i mniej kształtną. W porze nocnej musi czynić mnie królewną i rozgrzewać partnera u boku. No, choć wiemy, że i tak najładniejsza bielizna zostanie wkrótce na podłodze. Ewentualnie na lampce nocnej!:)

85

Odp: Bielizna moich marzeń

Pragnę bielizny przyjemnej w dotyku, nie gryzącej, seksownej, wartej mojej uwagi. Moje ciało jej pragnie, moje ciało pragnie czuć się pięknie i wyjątkowo, chce uśmiechać się do lustra i cieszyć z otulającego je materiału. Chcę podkreślić swoją kobiecość,  a wszystko to jest na wyciągnięcie ręki...

86

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna powinna być piękna i uwodzicielska Mój wybór oczywisty jak dla mnie! Zamiłowanie do pięknej bielizny nie pozwala mi
dokonać innego wyboru. Wybieram takie w których będę pięknie wyglądać oraz dobrze się czuć. Bielizna
to dzieło sztuki o poruszającym pięknie, zapiera dech w
piersiach. Idealne połączenie subtelności i zmysłowości, można stracić
poczucie czasu patrząc na nią, zapomnieć o teraźniejszości. Zmysł
wzroku szaleje, oczy mają się czym delektować. To prawdziwa siła
kobiecości…

87

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń powinna być elegancka połączona misternie z koronką i efektownymi dodatkami, która dodawałaby mi kobiecości  i seksowności a także podkreślała naturalne piękno kobiecego biustu. Powinnam wyglądać w takiej bieliźnie kusząco i zmysłowo, że mój partner straci głowę z pożądania. Powinna mieć dopracowany krój gwarantujący wygodę i komfort użytkowania.

88

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń
Powstałaby w czarownicy garze....
Na początek wrzucimy seksapilu odrobinę...
Z wodą wymieszamy gdy palcem skinę...
Do tego sok z czerwonej porzeczki
By mąż od dzisiaj byłł bardzo grzeczny
Dodamy jeszcze z koronek wywaru
By bieliźnie dodać uroku i czaru...
Na koniec wkropimy trzy krople mięty...
By biust mój zawszy był dumnie wypięty...
Do bielizny wywaru warto jeszcze dodać
Kroplę odwagi, by więcej piersi nie chować
By plecy zawsze wyprostowane
Skrywały bieliznę szytą na miarę.
Pełną lekkości, wygody i stylu...
O których marzy mężczyzn wciąż tylu.
A że gar czarów już prawie pełny -
bądźmy zatem przepisowi wierni
I dodajmy jeszcze frywolności odrobinę...
Bo ona zdobi każdą dziewczynę smile
Teraz drogie Panie różdżki w dłoń,
wymieszajmy tej bielizny toń!
Kolor powstał nam czerwony...
Erotyzmem przyprawiony smile
Tu fiszbiny, tam koronki....

Właśnie stworzyłyśmy idealny biustonosz, to nie są mrzonki! smile

89

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna wprost z moich marzeń
musi być... W MOIM ROZMIARZE!
Jestem XXL-dziewczyną
i to jest cierpień przyczyną,
bo noszę majtki namioty
kupowane za 5 złotych,
innych nie ma na mój tyłek,
choć jest przecież wzorów tyle...

Bielizna z najskrytszych marzeń
mych, taka od losu w darze,
ma różne ciekawe wzory,
niespotykane kolory,
eleganckie wykończenia
(bo piękną formę doceniam),
jakość świetną oraz cenę
- do igraszek daje wenę... wink

Tylko gdzie znajdę takową?
Muszę ruszyć w końcu głową,
może i dla pań "ikselek"
znajdę coś i się w to wstrzelę? smile

90

Odp: Bielizna moich marzeń

Ciężko mi jest określić bieliznę swoich marzeń. Ma być przede wszystkim wygodna, dobrze dopasowana i ma się dobrze prezentować pod względem wizualnym. Dodam jeszcze, że uwielbiam koronki. Ostatnio strasznie spodobały mi się takie majteczki -  Nawet są w promocji.:) I ta śliczna koronka...

91

Odp: Bielizna moich marzeń

Taka bielizna moich marzeń to jest czerwona i taka odważna ale to tylko do mojej sypialni i po prostu w takim momencie, żeby mój facet to widział i nikt więcej : ) w bieliźnie mam się czuć lekko tak i bardzo luźno. Jeśli tego nie odczuwam to już po prostu nie jest to moja bielizna z moich snów czy marzeń...

92

Odp: Bielizna moich marzeń

Czerwonej nie mam w kolekcji:)

93

Odp: Bielizna moich marzeń

a mi się marzy, żeby w tych tańszych sklepach były realne rozmiary staników. dobrze dobrany to podstawa. wszędzie zaczyna się od 70 a co ja mam zrobić z moim 60-65?:( oczywiście marzy mi się piękny sexy komplet, ale taki dobrze dopasowany ma tez swoja cenę

94

Odp: Bielizna moich marzeń

Lubię czerń i biel.
A marzeniem byłyby tańsze ceny...

95

Odp: Bielizna moich marzeń

W Polsce niestety trudno o ładną bieliznę i szukam jej zwykle w zagranicznych sklepach.

96

Odp: Bielizna moich marzeń

Chcę, aby odsłonić bieliznę koronkową w klatce piersiowej, tak sexy. jak na przykład

97

Odp: Bielizna moich marzeń

No nie gadaj, w Polsce spokojnie kupisz fajne komplety ja zaglądam tutaj często, jako że moja wybranka lubi tego typu fatałaszki i mam wolną rękę w wybieraniu jej nowych elementów bielizny.

98

Odp: Bielizna moich marzeń

Piękną bieliznę mają firmy Agent Provocateur i Stella McCartney.

99

Odp: Bielizna moich marzeń

A ja szukam wymarzonej na noc poślubną:D zależy mi na szmaragdowo-turkusowym kolorze może ktoś coś widział?:) ...w rozsądnej cenie

100

Odp: Bielizna moich marzeń

No to popatrz, w tej kolorystyce chyba coś widziałem właśnie u nich. Turkus ostatnio popularny w tym sezonie, gdzieś na pokazach bielizny widziałem te kolorystyki.