51

Odp: Bielizna moich marzeń

Wymarzona bielizna - tylko z delikatnej muślinowej koronki - nie takiej drapiącej i nieprzyjemnej w dotyku, lecz muskającej skórę łagodnymi dotknięciami, jak jedwab:)

52

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń jest biała jak śnieg, atłasowa jak najbardziej luksusowe królewskie szaty i dlatego czuję się w niej wyjątkowo - jak prawdziwa księżniczka!

53

Odp: Bielizna moich marzeń

Marzę o bieliźnie pachnącej jak letnia łąka, zwiewnej jak sieć babiego lata, delikatnej jak płatki róż i hipnotyzującej mężczyzn, którym jest dane ją oglądać smile

54

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna powinna być jak druga skóra, pieścić naszą skórę i dawać nam samą przyjemność z jej użytkowania. Wymarzona bielizna ma same zalety, a żadnych wad!

55

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń? Gdybym taką posiadała, nie miałabym odwiecznego dylematu, który znany jest powszechnie jako ,,wątpliwość Bridget Jones" - jeśli do czegoś dojdzie, lepsza będzie bielizna elegancka, zmysłowa, zwykle zasłaniająca mniej niż więcej. Jeśli jednak do czegoś ma dojść, to musi być to coś, co na własny użytek nazywam wyszczuplającą zbroją, która coś schowa, coś uniesie, tak, że finalne prezentujemy się bardzo zmysłowo. Bielizna idealna nie jest zbroją, czujemy się w niej swobodnie i lekko, a zarazem potęguje ona naszą kobiecość. Mężczyźni nie rozumieją, po co nosimy komplety biustonosz + figi - w końcu nie są to elementy garderoby, które się zbyt często pokazuje światu. Każda kobieta wie jednak, że nic tak nie wzmaga pewności siebie, co świadomość, że jesteśmy w skompletowanej, eleganckiej bieliźnie smile

56

Odp: Bielizna moich marzeń

Marzę o bieliźnie tak kuszącej jak czekolada, dlatego widzę ją w tym pełnym głębi brązowym kolorze z nutką dziewczęcego uroku - wstawką z różowej koronki. Nieziemska haleczka która wiele odsłania, lecz zakrywa to, co najciekawsze. Delikatna siateczka otula moją skórę niczym mgiełka i sprawia, że czuję się w niej ponętnie. To bielizna, która sprawia, że jedno na nią spojrzenie budzi niewiarygodnie miłe doznania...

57

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń powinna w 100% spełniać swoje zadanie: być delikatną, jedwabną, koronką ozdobiona, przewiewna i być cudownie piękną ozdobą mojego ciała.

58

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń to delikatne, subtelnie seksowne koronki podkreślające kobiece kształty. Uwielbiam styl retro, podziwiam śmiałą burleskę i taki trend w bieliźnie - vintage - bardzo mi się podoba. Bielizna z moich snów jest nie tylko piękna, seksowna i modna, ale również wygodna, traktuje moją delikatną skórę z uwagą, nie obcierając, nie pijąc. Musi być zwiewna...ale i przewiewna ;)
Najklasyczniejsza jest czerń, ewentualnie ciemne odcienie śliwki, zieleni, winna czerwień...Najpiękniejsza - satyna, prześwitujące mgiełki oraz misterne, piękne, delikatne koronki...
Bielizna moich marzeń to chyba właśnie ta do wygrania w konkursie portalu urodaizdrowie ;> Odkąd zobaczyłam ofertę Dalia, nie ma wątpliwości!

59

Odp: Bielizna moich marzeń

Dla mnie  marzeniem jest tylko i wyłącznie]. Póki co stać mnie tylko na jeden model na szczególne okazje, resztę kupuję w tanich sklepach, ale ten jeden mam big_smile Chciałabym, by kiedyś w mojej szafie tylko takie gościły big_smile

60

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń sprawia, że czuję się w niej atrakcyjnie. Jest funkcjonalna, nie ogranicza ruchów, dlatego mogę nosić ją zapominając niemal o jej istnieniu. Podkreśla ona atuty kobiecego ciała, ale także ukrywa jego niedoskonałości i mankamenty. Powiększa optycznie mały biust i zmniejsza nadmiernie rzucający się w oczy. Poprawia ona nie tylko kobiecy wygląd, ale i samopoczucie. Bielizna moich marzeń jest wygodna podczas jej noszenia, ozdabia ona moje ciało, dzięki niej czuję się komfortowo. Taka bielizna jest stylowym elementem mojego ubioru. Jest jak druga skóra, wygodna, jakby jej w ogóle nie było. Jest najbliżej ciała, a przez to stanowi najbardziej intymną cześć ubioru. To bielizna, która nie podrażnia skóry, a ja w niej czuję się kobieco, uwodzę, jestem pewna siebie i zadbana, elegancka i zmysłowa.

61

Odp: Bielizna moich marzeń

*Karolino! To ja, twoja wymarzona bielizna. Zamknij oczy i wyobraź sobie, że za chwilę otulę twoje aksamitne i gładkie ciało. Dlaczego jestem twoją wymarzoną częścią garderoby? Na pewno dobrze o tym wiesz, ale ci przypomnę. Marzysz o mnie, ponieważ:

- Zostałam wymyślona dla każdej kobiety, by poczuła się świetnie, kobieco i seksownie, więc także i dla ciebie.
- Odkrywam śmiałą i prowokującą stronę twojej kobiecej natury.
- Jestem symbolem kobiecości i figlarnej kokieterii.To broń, która sprawia, że zabawa i flirt momentalnie przeobrażają się w żądzę kuszenia i zdobywania. Nawet najbardziej nieśmiałą romantyczkę, taką jak ciebie, zainspiruje do większej dozy seksapilu i pewności siebie na co dzień. Kobieta, która ma na sobie taką bieliznę bawi się swoją atrakcyjnością, którą potem świadomie przekracza, bo wie, że to afrodyzjak, który przyciąga wzrok, uwodzi, intryguje i nikogo nie pozostawia na nią obojętnym.
- Jestem dla ciebie, a nie odwrotnie.
- Dzięki mnie podkreślasz swoje atuty (odpowiednio kształtuję twój biust, przez co wydaje się większy, i wysmuklam twoją sylwetkę, że wyglądasz jak modelka z pokazu Victoria's Secret).
- Gdy mnie ubierasz mężczyźni prawią ci komplementy, uwodzisz ich i gapią się na ciebie zachwyconym wzrokiem, którego nie mogą od ciebie oderwać, choćby próbowali nie wiem jak.
- Jestem wygodna i przyjemna, ale zarazem i bardzo elegancka w kolorze pudrowego odcienia wanilii z finezyjnymi ozdobami jak kokardki i lekkiej jak mgła koronki.

Jestem jedna, a ile mam zalet! Czy nie jestem wspaniała?

*Karolina: Jesteś moją wymarzoną bielizną.

62

Odp: Bielizna moich marzeń

To taka której nie da się opisać słowami. Trzeba ją po prostu zobaczyć i przenieść się wraz z nią w świat marzeń, fantazji... To bielizna, która odmienia nie tylko ciało, ale i umysł. To nie zwykła część garderoby. To dzieło sztuki, które należy podziwiać i podziwiać!

63

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń to taka, w której będę czuła się seksownie, która sprawi że mojemu mężczyźnie ukaże się błysk w oku wink Chciałabym mieć taką bieliznę, która jest wygodna i zarazem przyciągają wzrok.

64

Odp: Bielizna moich marzeń

Marzę o bieliźnie z nutką seksapilu, podkreślającej moje kształty. W niej będę kusić mężczyzn jak Kalina Jędrusik w latach 60... Powinna być delikatna, kobieca, łączyć kolor biały  (symbol niewinności) z czerwonym (symbol namiętności)...

65

Odp: Bielizna moich marzeń

Idealny komplet to taki, który nie będąc widoczny (czyli na co dzień pod ubraniem) czyni mnie pewniejszą siebie. Mając go na sobie nie tylko nie muszę przejmować się tym, że gdzieś coś ugniata lub drucik przebił się przez materiał i uwiera w skórę. Mogę także poczuć się kobieco i to taki komplet, który mobilizuje do dbania o swoje ciało i skórę, utrzymywania pięknej i zgrabnej sylwetki, noszenia ubrań, w których czuję się ponadprzeciętnie piękna!

66

Odp: Bielizna moich marzeń

W moich marzeniach bielizna nigdy nie jest powodem udręki dla ciała: nie spłaszcza biustu nadmiarem wypełnienia, ale ponętnie go uwydatnia, nie wrzyna się w ciało zbyt cienkimi ramiączkami, ale delikatnie pieści skórę jedwabnym dotykiem, ma krój i detale dopasowane i do mojej figury, i do gustu!

67

Odp: Bielizna moich marzeń

Idealny komplet bielizny powinien być stworzony z pasją i precyzją,podkreślać moją kobiecość i być zapowiedzią tego, co czeka mojego ukochanego dziś wieczorem...
Powinien dawać mi tę nieokiełznaną radość życia i pozbawiać nudy moje kreacje:)
Jednym słowem powinien dodawać mi  doskonałości...

68

Odp: Bielizna moich marzeń

Mój wymarzony komplet bielizny jest:
    - magiczny jak czarodziejska różdżka
    - powabny jak nimfa leśna
    - ciepły jak kocyk
    - zmysłowy jak kocie spojrzenie
    - urzekający jak moje oczy
    - tajemniczy jak noc...

69

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń sprawi, że poczuję się piękna, seksowna i pewna siebie oraz przełoży się na moją kobiecość. Otulona welonem utkanym ze zmysłowych materiałów bielizna pozwoli mi odnaleźć w sobie siłę, cieszyć się pełnią życia i odszukać swoje wewnętrzne piękno oraz poczuć się wspaniale we własnej skórze. Jest całkowicie osobista, zmysłowa i wyjątkowa, tak jak kobieta sama w sobie. Dzięki niej zyskuje zmysłowość i świadomość swojej wartości, która wzbudza wiele pozytywnych emocji. To bielizna nie wzbudza chwilowych i pustych emocji odzwierciedla wewnętrzne i zewnętrzne atuty kobiety. To bielizna która sprawia radość oczom i która buduje tajemniczą otoczkę wokół mnie sprawiając, że nikt nie oprze się niewiadomej, zwłaszcza w pięknej oprawie. Bielizna ta jest lekka, prosta i równocześnie drapieżna, przyciągająca i kusząca mężczyzn. Dodaje ona kobiecie wielką tajemnicę która dodaje jej elegancji, delikatności, wdzięku i seksapilu.

70

Odp: Bielizna moich marzeń

O jakiej bieliźnie marzę? Jest to połączenie wszystkiego wyjątkowego wink



Bielizna marzeń według mnie musi spełniać trzy podstawowe zasady WWP:
- Wygoda,
- Wygląd,
- Praktyczność,

Wygoda - przylega idealnie, nie wcina się, jest miła w dotyku, podkreśla pośladki i uwydatnia piersi, nie męczy, nie powoduje dyskomfortu,

Wygląd - musi zadowalać nas, wyglądać na nas pięknie, musi kusić mężczyznę tak aby aż się zaślinił na nasz widok, musi zakrywać najważniejsze elementy lecz pozwolić także na ukazanie rąbka tajemnicy, musi wyglądać tak aby dodawać nam pewności siebie,

Praktyczność - użyteczna w każdej sytuacji czy to randka czy zwykły wypad, delikatnie zdejmowana czy to dłońmi czy to zębami partnera, wytrzymała a zarazem delikatna.

Już widzę jak w takim zestawie w kolorze czarnym doprowadzałabym partnera do wizualnej ekstazy!

71

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna idealna, bielizna wymarzona?

TO ja może tak po szkolnemu odpowiem:

Matematycznie - na pewno świetnie dobrana ( i dobrze opisana - bo każdy wie, że triumfy święcą zakupy internetowe) rozmiarówka. Wszystkie kobiety wiedzą, że rozmiar rozmiarowi nie równy, biust biustowi też, o tym, że czasem i pierś piersi - nawet nie wspominając...
Więc o tych nieszczęsnych rozmiarach Jeszcze lepiej wie mój biust, fruwający prawie w jednym 75B, w drugim zaś duszący się niemiłosiernie...

Historycznie - doświadczenie. Nie sięgające wieków wstecz (majtki i stanik, cóż to by były za bezeceństwa!!!), ba nie sięgające też czasów naszych rodzicielek (szanowny PRL odebrał im też tę przyjemną partię młodości), lecz nasze własne. Tej firmy nie kupię, to się źle nosiło, tamto źle prało... Pamiętamy? Oczywiście, że pamiętamy... Ta idealna zapisuje się dobrze w naszej pamięci...

Chemicznie - no właśnie najlepiej, żeby tej chemii było w sam raz. Żeby pasowało i opinało tam, gdzie ma, ale najlepiej w towarzystwie jak najbardziej naturalnej (biologicznie) bawełny!

Plastycznie - przede wszystkim liczy się kolor. Oczywiście, że tak. Kiedy budzę się w nastroju na czerwony biustonosz, to oznacza, że muszę go włożyć. Nie ważne, że na tym siedzą biurowe szarości. A może nobliwa biel pod super-sexi-sukienką??? I ten magiczny, jedyny w swoim rodzaju odcień srebra przy sukni wieczorowej... Nie, musi być dokładnie TEN...

Muzycznie... A widzieliście te majtusie w teledysku Jeniffer Lopez? Nie??? To BYŁA idealna bielizna. Na idealnej pupie. Pupie kobiety przed pięćdziesiątką. Sic!

Społecznie? Społecznie to bielizna może być utylitarna smile albo sexi... I wtedy szukamy właśnie czegoś takiego. Są firmy, które robią świetne staniki do karmienia. Ładne. Oczywiście, że ładne. Ale są też takie, które produkują coś takiego, że mój mąż wygląda jak dzień po ślubie smile  Czyli, przywołując jeden z bon-motów (żeby było też romanistycznie) mojej babci: wszystko, dziecko, zależy od tego, czego się szuka!

A bielizna wymarzona? Oczywiście najcudowniejsza jest oczywiście ta, którą znaleźliśmy smile

72

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna marzeń to ta zupełnie niewidoczna pod ubraniem, czyli odpowiednio dobrana pod to, co zamierzam założyć. Powinna podkreślać moje wdzięki a skrywać niedoskonałości figury (kiedy przebieram się przy chłopaku, czy przyjaciółce) a dodatkowo uwodzicielska, kusząca a nawet frywolna, gdy ..... jest taka potrzeba;)

73

Odp: Bielizna moich marzeń

Wymarzona bielizna jest dla kobiety jak jej druga skóra, skrywająca zmysłową tajemnicę jej  kobiecości. Jest kwintesencją dobrego samopoczucia i elegancji. Gdy jest wygodna, kobieca i urzekająca, to daje kobiecie 100% komfortu i zadowolenia. Bielizna jest swoistą „ucieczką do raju”. To sekretna przyjaciółka każdej z nas, bo przenosi nas do tajemniczego świata, gdzie o poranku unosi się woń niezwykłych kwiatów, zaś nocą niebo ozdobione jest migoczącymi diamentami. Odpowiednia bielizna to jakby podróż do wymarzonej baśni. Bielizna jest symbolicznym obrazem prawdziwej kobiety, pragnącej poczuć się jak Szeherezada, której skórę otula zmysłowy tiul...

74

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń powinna podkreślać nie tylko moją atrakcyjność fizyczną, ale też wewnętrzne piękno... Powinna maskować moje niedoskonałości, jednocześnie uwydatniając zalety.. Powinna sprawiać, że mój mężczyzna nie będzie w stanie oderwać wzroku ode mnie:)

75

Odp: Bielizna moich marzeń

Dla każdego wymarzona bielizna będzie zupełnie inna. Dla jednej kobiety nie ma lepszego kompletu niż biała bawełna, dla innej tylko czerwień, dla innej najlepsza jest czarna koronka. Dla matki karmiącej najlepszy będzie komplet użyteczny, właściwy dla sytuacji życiowej, dla młodej dziewczyny raczej mało zakrywający, seksowny komplet, a dla starszej kobiety dobrze trzymający wszystkie obwisłe elementy w ryzach. Dla kobiety o obfitym biuście krój ma znaczenie, ale w każdym wygląda dobrze, dla takiej o mniejszym już bardziej ważne jest jak biustonosz jest uszyty i jak się piersi w nim prezentują. Kobieta w bieliźnie musi się czuć swobodnie, musi być dla niej drugą skórą, bo inaczej po co się męczyć smile
    Ja wybieram bieliznę, która wygląda pięknie, gdy się rozbieram, ale jednocześnie jest użyteczna i pasuje pod różne stroje.