1

Temat: Inwestycja w nieruchomości

Myśleliście kiedyś o inwestowaniu w nieruchomości? Natknęłam się na stronkę z halami -  i wpadłam na pomysł, że postawienie takiej hali może być  na prawdę dochodowym biznesem. Prócz stworzenia nowych miejsc pracy rozwinąć można swoje własne miasteczko. Na pewno w każdym jest miejsce, gdzie istnieje zapotrzebowanie na handel, bądź produkcję, czemu by nie wziąć samemu sprawy we własne ręce?

2

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Dobry pomysł jak się ma wolne pieniądze, a nie np. spłaca kredyt na mieszkanie...

3

my na razie zainwestowaliśmy spore pieniądze w dwie działki budowlane pod krakowem am nadzieję, że jeszcze na tym zarobimy:)

4

Bardzo dobry pomysł, tylko mieć gotówkę.

5

Inwestycja w nieruchomości to dobra opcja. Spójrzcie: http://mieszkaniowy.info.pl/category/rynek-pierwotny/ Wynajęcie zakupionego mieszkania to nic trudnego. Ludzie ciągle szukają mieszkań, mieszkania chodzą jak przysłowiowe świeże bułeczki.

6

Ja też uważam, że inwestowanie w nieruchomości to najlepszy pomysł. Nawet dzisiaj słyszałam w telewizji stwierdzenie, że nigdy nie przestanie być opłacalne inwestowanie w to, czego nie można wyprodukować, a przecież ziemi nigdy nie stworzymy. Ostatnio widziałam nowe apartamenty Łódź i zrobiły na mnie przeogromne wrażenie. Gdybym miała wolne środki na pewno spożytkowałabym je na zakup właśnie tak pięknego mieszkania w centrum miasta. Mieszkanie to inwestycja na lata - można w nim mieszkać, można je wynajmować albo sprzedać. To naprawdę dobry pomysł na inwestycję wink

7

Inwestowanie w nieruchomości zawsze będzie się opłacało. Tak samo jak inwestowanie w same działki.

8

Koleżanki, inwestycja w nieruchomości będzie się opłacała pod warunkiem, że zabierzemy się za to w pełni profesjonalnie. Oczywiście nie stanowi większego problemu wynajmowanie mieszkania, które już posiadamy, ale jeśli dopiero myślimy o wejściu w ten biznes, to pułapek jest znacznie więcej. Chociażby w temacie kupna mieszkania z rynku pierwotnego (jeśli to ma być nasza inwestycja). Wiele osób koncentruje się wyłącznie na kredycie, tymczasem jego uzyskanie to nie koniec, bo co nam po nim, jeśli wybrany przez nas deweloper okazał się nierzetelny? Czeka nas wtedy masa pracy. I do tego zagadnienia też trzeba podejść niezwykle skrupulatnie, żeby zminimalizować ryzyko wpadki (można o tym poczytać na stronie umowa-deweloperska.com, która dostarcza przydatnych informacji).
Po prostu bądźmy świadome, że tak poważne inwestycje wymagają wiele wysiłku i nakładów. Ale... warto je ponieść smile

9

Można, zobaczcie tutaj - www.jartom.com/nieruchomosci/Zespol-budynkow-produkcyjnomagazynowych-Lomianki-1391adzs
Pewnie, że się da. Inwestycja bardzo kosztowna, ale z dużym potencjałem. I raczej przeznaczona dla poważnych graczy, nie przypadkowych.

10

mi się wytdaje że taka inwestycja to dobry pomysł jeśli tylko ktoś ma odpowiedni kapitał smile jakbym miała taką kase to zainwestowałabym w domek w Hiszpani np tutaj http://agnesinversiones.pl/ i wtedy mogłabym wynajmować w rok mieszkanie a na lato jeździć i mieć dla siebie domek smile Aż się rozmarzyłam..

11

Tak, bez większego zapasu finansowego to nawet nie ma co pchać się w inwestowanie w nieruchomości

12

Już było - JARTOM i hale magazynowe. Takie inwestycje powinny być realizowane sprawnie i rozsądnie, oczywiście długoterminowo. Nie ma takiej opcji, abyście nagle, z dnia na dzień zrobili w taki sposób fajny interes. Takie działania wymagają długoterminowości.

13

Jeśli chcielibyście inwestować w hale i magazynu to skonsultujcie się z firmą Zaremba Posadzki od posadzek przemysłowych betonowych. To świetni specjaliści, którzy pomogą Wam w początkowym etapie budowy.

14

Tak to dobry pomysł. Tylko trzeba mieszkanie odpicować na maksa. Pomocne są kolekcje z Tubądzin http://www.tubadzin.pl/collection/471 Mają klasę. Mieszkanie musi być atrakcyjne, nowoczesne i ma przyciągać uwagę. Inaczej ciężko będzie z wynajęciem.

15

A dlaczego akurat w nieruchomości? Może w monety?http://inwestycje.mennica.com.pl/produk … aty-zlote/ Ten pomysł może wydawać się w XXI wieku najmniej praktyczny, ale wbrew pozorom jest to najprostszy, najtańszy i najbezpieczniejszy sposób inwestowania.
Nawet osoba, która nie wie czym jest fundusz inwestycyjny poradzi sobie z kupieniem złota lub srebra jako inwestycji, dlatego jest to najprostszy sposób.

16

Mieć mieszkanie pod wynajem dobra rzecz:)

17

Inwestycja w nieruchomość to jedna z najlepszych rzeczy jaką można zrobić. Ona zawsze rośnie na wartości, ryzyka praktycznie nie ma. Ale trzeba też uważać na nieuczciwych deweloperów, miałam znajomą która straciła bardzo dużo pieniędzy przy zakupie dlatego że nie znała się na tym. Przy takich transakcjach trzeba korzystać albo z prawnika albo dobrze wczytać się w zasady prawne http://warszawamdm.pl/artykuly/architek … onsumenta/

18

Z całą pewnością inwestowanie w nieruchomości daje możliwości zarobku. Liczy się tu pomysł, inwencja no i środki finansowe.

19

Według mnie inwestycja w nieruchomosci może przynieść spore zyski smile
Jeżeli musisz wziąć kredyt na taką inwestycje to wybieraj rozsądnie smile
Wiem, że duzo pozytywnych opini ma kredyt123, porady też udzielają jeżeli będzie Ci potrzebna smile

20

Mieszkanie na wynajem to zawsze będzie dobry pomysł i spora gotówka, wiele jednak zależy od lokalizacji i ja bym postawiła na Bliską Wolę, najbliżej centrum i ma dobrą komunikację.

21

Nieruchomości to najlepsza inwestycja.

22

Niby tak, ale trzeba też dobrze trafić, albo po prostu znać się na rzeczy. Na przykład może się okazać, że okolica jest bardz głośna a mało kto wpadnie na pomysł robienia wcześniej pomiaru hałasu , lub okaże się, że są okropni sąsiedzi, albo inne niespodzianki ukryte w podłodze czy ścianach. Także tutaj radzę ostrożność.

23

Nieruchomości to jedna z najbezpieczniejszych i najbardziej opłacalnych nieruchomości, zwłaszcza jeśli chodzi o aparthotele takie jak Wola Invest, to bardzo proste, nie wymaga od inwestora zaangażowania w wynajem, konserwację itp.

24

Na pewno inwestując w nieruchomości możemy mieć pewność, że na nich nie stracimy. Oczywiście będą one przynosiły zysk jedynie w sytuacji, kiedy zdecydujemy się na ulokowanie środków pieniężnych np. w takie mieszkania http://www.ama-bud.pl/inwestycje-w-sprz … tycji.html , które są ulokowane w bardzo atrakcyjnych dzielnicach, w tym przypadku w Warszawie. W dużych aglomeracjach zawsze jest niedobór mieszkań, wobec czego na chętnych po ich odkupienia z zyskiem oczywiście na pewno nie będziemy musieli długo czekać.

25

ja myślę że się opłaca taka inwestycja, tym bardziej że teraz mieszkania z rynku wtórnego można w dobrej cenie kupić. Ja trzypokojowe w krakowie fajne znalazłam przez biuro NowodworskiEstates, normalnie myślałam że agenta ozłocę jak mi je pokazał big_smile