1

Temat: Gastronomia godna polecenia w Warszawie

Macie jakieś swoje ulubione lokale do którego się wybieracie ? Koleżanka z pracy ostatnio odwiedziła restaurację. Bardzo sobie chwaliła , ja planuję jakiś miły wieczór we dwoje i szukam przytulnego miejsca, myślicie że się nada ? smile

2

Odp: Gastronomia godna polecenia w Warszawie

Właśnie też bym chciała wiedzieć, bo niedługo wybieram się do Warszawy. :-)

3

Odp: Gastronomia godna polecenia w Warszawie

Ja byłam w stolicy w 2 restauracjach, owszem ładny wystrój , ale jedzenie przeciętne, nic godnego polecenia...

4

Odp: Gastronomia godna polecenia w Warszawie

To chyba po prostu nie trafiłaś na fajne miejsca. A szkoda smile Bo są takie. Następnym razem zajdź do restauracji "na Woli . Zjesz i smacznie, i dobrej cenie. No i do wystroju też raczej nie będziesz miała zastrzeżeń - nowocześnie, ze smakiem, czysto i przyjemnie.

5

Odp: Gastronomia godna polecenia w Warszawie

Też ich mogę polecić. Byłam kilka razy i zawsze byłam zadowolona. Jedzenie smaczne i świeże. Obsługa bardzo miła. Lokal nowy - wszystko na błysk posprzątane, a do tego bardzo przytulnie. Fajna atmosfera i dobre jedzenie - czego chcieć więcej.

6

Odp: Gastronomia godna polecenia w Warszawie

Podczas swojego wypadu do Warszawy trafiłam na fajną restaurację . Stwierdziłam dzięki temu, że chyba częściej będę odwiedzać stolicę smile Oprócz tego, że serwują tam znakomicie przyrządzone potrawy, to jeszcze można się napić do woli szampana za 29 zł. Następnym razem wezmę pod uwagę też ich drugą promocję. Aby dostać gratis kieliszek bąbli, zarezerwuję stolik wcześniej.

7

Odp: Gastronomia godna polecenia w Warszawie

Poza barami dworcowymi ni miałam okazji jeść w restauracjach stolicy, ale z tego co czytam w opiniach to wcale nie jest zachęcająco, a jakość do ceny nie ma się najczęściej nijak...

8

Odp: Gastronomia godna polecenia w Warszawie

Wystarczy zobaczyć jakie są czynsze w Warszawie, restauracja musi na nie zarobić więc ceny nie mogą być niskie. To samo dotyczy np. butików w centrum. Im lepsza lokalizacja tym wyższy czynsz i ceny.