1

Temat: Cera bez zmarszczek

cud z morza martwego Aqua z Izraela .Tak są nazywane te kosmetyki na całym świecie. Działają one skutecznie na skórę a skutki są już widoczne po pierwszym razie ich użycia. Kosmetyki można kupić w sklepie internetowym

2

Odp: Cera bez zmarszczek

Faktycznie są dobre, używałam ich jakiś czas.

3

Odp: Cera bez zmarszczek

Koleżanka mnie właśnie uświadomiła, że tonik z octu jabłkowego jest też dobry na zmarszczki. Nie wiedziałam, ale to fajnie, bo go stosuję od jakiegoś czasu.

4

Odp: Cera bez zmarszczek

Oj każda z nas chyba chciałby mieć cerę bez zmarszczek. Ja pocieszam się tym, ze w mojej rodzinie kobiety mają dobre geny i zmarszczki pojawiają się wyjątkowo późno więc może dla mnie jest nadzieja wink Póki co stawiam na kremy przeciwzmarszczkowe - tak zawczasu, może zadziałają ze zdwojoną siłą he he smile Poza tym staram się kupować najlepsze jakościowo kosmetyki. Ostatnio szukam dobrego podkładu i bronzera. Zastanawiam się nad amerykańską marką The Balm - Znalazłam ją na puderek.com.pl i troche czytałam opinii na blogach i forach. Wydaje mi się,że kosmetyki tej marki są godne uwagi.

5

Odp: Cera bez zmarszczek

Niestety ,ale w pewnym wieku i tak się pojawią ,jedynie możemy spowolnić ten proces poprzez kosmetyki .

6

Odp: Cera bez zmarszczek

Na pewno nie da rady sie ich całkiem pozbyć.
Niestety z wiekiem to jednak skóra traci elastyczność...
Jednak przy regularnym stosowaniu kremów można po prostu ją wspomóc
Moja mama uzywa tego
I widać u niej efekty wink

7

Odp: Cera bez zmarszczek

Gdzie nie spojrzeć, chwalą ten krem babeczki. Moim zdaniem naprawdę ciężko o dobry krem dla dojrzałej skóry, a ten doskonale trafia w jej potrzeby.

8

Odp: Cera bez zmarszczek

Przede wszystkim podstawą jest to by krem był dopasowany do naszych potrzeb
a tu sie zaczynają schody... przy takim wyborze jaki jest w drogerii, traf na odpowiedni wink

9

Odp: Cera bez zmarszczek

no dokładnie, idziesz do takiej drogerii i czujesz się jak w jakimś teleturnieju, jak dobrze wybierzesz to wygrywasz, jak źle - przegrywasz.
muszę się powoli zacząć rozglądać za takimi trochę bardziej naturalnymi sposobami na opóźnienie pojawienia się zmarszczek, bo chociaż na razie nie mam nawet śladu po nich, przyznam, że nie zawsze znajduję czas, żeby zająć się swoją twarzą i mam wrażenie, że niedługo to się na mnie zemści.
mówicie, że ocet jabłkowy jest dobry? trochę to dziwne, bo zwykle ocet jest kwaśny, a ja mam już trochę problemów natury dermatologicznej na twarzy. znacie jeszcze jakieś naturalne specyfiki?

10

Odp: Cera bez zmarszczek

Też tak kiedyś czułam się idąc do drogerii:) jednak kilka lat temu trafiłam na cudowna panią Kasię w gabinecie kosmetycznym, która naprawdę zajęła się moją cerą i dobrała kosmetyki najbardziej dla mnie odpowiednie. Słyszałam, że w gabinecie Wyspa Piękna we Wrocławiu też tak jest, jak już tam wejdziesz to nie wyjdziesz bez dobrze dobranych kosmetyków.

11

Odp: Cera bez zmarszczek

Dbanie o naszą skórę polega nie tylko na doborze odpowiedniego kremu do pielęgnacji, czy regularnym oczyszczaniu - spore znaczenie ma także to, co jemy smile. Dieta powinna być bogata m.in. w witaminę A (wątróbka, żółtka jaj, ser żółty), beta-karoten (marchew, szpinak, morele), witaminę E (orzechy, kiełki, oleje roślinne) oraz witaminę C (owoce cytrusowe, czarne porzeczki). Ja oprócz zdrowego odżywiania stosuję Doppelherz aktiv Lifting Complex Premium, to suplement diety polecany kobietom, chcącym zachować młody wygląd swojej skóry wink. Efekty są - skóra jest bardziej elastyczna i nawilżona. A i ważna rzecz - patrzmy też na to, jakich kosmetyków używamy, to też jest b. ważne! smile

12

Odp: Cera bez zmarszczek

Szukam jakiegoś kremu przeciwzmarszczkowego na dzień. Koniecznie z filtrem. Możecie coś polecić? Zastanawiam się nad tym kremem Używałyście może?

13

Odp: Cera bez zmarszczek

Moja mama jest zadwolona z kremu przeciwzmarszczkowego neuo collagen z bielendy. Dobrze nawilża, napina i wygładza skórę, zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek. Przy regularnym stosowaniu rano i wieczorem widać różnicę

14

Odp: Cera bez zmarszczek

Tyle jest kremów, że jak dotąd nie kupiłam jeszcze żadnego drugi raz, bo zawsze kusi, żeby sprawdzić nowy. Czy po jednym słoiczku da się stwierdzić działanie przeciwzmarszczkowe?
Chcę zacząć stosować takie kremy, bo pojawiają się u mnie pojedyncze zmarszczki. Po obu stronach ust mam od kilku lat, a teraz pojawiła się na czole jedna i tworzy się druga. Mam też trochę w kącikach oczu, ale ogólnie to zawsze miałam worki w tych okolicach hmm

15

Odp: Cera bez zmarszczek

Ostatnio oglądałam filmik jak kobieta robiła sobie maseczkę z białka jaj. PO tym, jak ją ściągnęła naprawdę było widać efekt

16

Odp: Cera bez zmarszczek

W mojej opinii najlepsze rozwiązanie to zatosowanie kwasów hialuronowych, zwłaszcza takich bezpiecznych, certyfikowanych, jak te od Restylane, stosowane w klinikach. Odkąd sama stosuje produkty tego producenta, moja skóra nabrała sprężystości, a ja  sposób widoczny odmłodniałam, znajomi mi to mówią.

17

Odp: Cera bez zmarszczek

Brak zmarszczek to kwestia genów, a zabiegi zawsze zostawiają ślad w postaci nienaturalnego wyglądu. Te opuchnięte buzie pań po 40-tce... Koszmar.

18

Odp: Cera bez zmarszczek

Używam kremów ze ślzem ślimaka i myślę, że działają całkiem spoko, moze nie usuwają całkiem zmarszczek, ale na pewno spłycają - mnie to póki co wystarcza smile

19

Odp: Cera bez zmarszczek

Też mnie zainteresowały kosmetyki ze śluzem. Mam balsam i żel do mycia, coś do twarzy też się trafiło kiedyś. Trudno mi powiedzieć, czy skóra po tych kosmetykach jest w lepszym stanie niż po innych, ale na pewno nie zawiodłam się na żadnym z nich do tej pory.

20

Odp: Cera bez zmarszczek

Ja używam krem od 3m-cy i rzeczywiście cera jest delikatniejsza, gładsza.

21

Odp: Cera bez zmarszczek

Szukałam odpowiednich kosmetyków dla mnie i zawsze coś było nie tak. Na większość byłam uczulana. Dla tego zaczęłam inwestować w naturalne kremy. Używam na dzień i na noc kremów. Z własnego doświadczenia śmiało mogę je polecić.

22

Odp: Cera bez zmarszczek

Seria moja najukochańsza, nie zamienię na inną <3

23

Odp: Cera bez zmarszczek

A co to dokładnie jest za seria? Bo nigdy o niej wcześniej nie słyszałam?

24

Odp: Cera bez zmarszczek

No to jest cała seria kosmetyków zawierających minerały z Morza Martwego. Dość naturalne składy, lekka formuła, u mnie się po prostu sprawdzają i nie mam zamiaru zmieniać na inne kosmetyki :-)

25

Odp: Cera bez zmarszczek

Brzmi ciekawie. Gdzie te kosmetyki można dostać? Są w drogeriach? Wypróbowałabym, bo kiedyś miałam też jakiś krem z minerałami i był fajny