1

Temat: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

Moja siostra ma bardzo artystyczna duszę, kocha malować i pisać piosenki. Chciałam zrobić jej przyjemność i wybrać jakieś obozy artystyczne dla młodzieży. Ona ma 12 lat, więc mam nadzieję, że sobie na takim obozie poradzi. Co myślicie? To dobry prezent?

2

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

Fajnym pomysłem jest też obóz językowy za granicą, ale to dla dziecka ok. 15 lat, które jest bardziej samodzielne...

3

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

hej,
Ostatnio byłem w Tatrach w bardzo miłym pensjonacie. Wydaje mi się iż fajne miejsce na wypoczynek dla osób które lubią krajobrazy górskie!

4

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

Jeśli to lubi, to pewnie będzie ciekawie.
Ale czy jest gotowa na taki tryb życia?
Wstać przy pobudce, kolejka do łazienki, sprzątanie(bywają dyżury mycia sedesów na obozach)
ogólnie, to wszystko na czas. Czy nie będzie tęskniła?
Mimo zainteresowań zbiera się tak różna młodzież.
Mogę podać przykład,że w nocy chłopak w podobnym wieku był straszony i wyśmiewany.
Płakał po kryjomu, odliczał dni do powrotu. Dla jego to był koszmar.
Jak się zbierze grupka łobuzów i kolegów na tym samym obozie,
to bywa ciężko. Piszę to z doświadczenia w mojej rodzinie.
Najlepiej zapytać dziewczynki czy chce jechać, nie robić niespodzianki.

5

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

Dzieci mają terasz takie pomysły, że strach je puszczać na obozy, gdzie zawsze znajdzie się ktoś, kto je może wpakować w kłopoty...

6

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

Hej, jeżeli uważasz, że Twoja siostra odnajdzie się na takim obozie to jak najbardziej. Takie obozy czy kolonie to cudowna sprawa dla dziecka, które ma dwa miesiące wolnego. A poza tym takie wyjazdy uczą samodzielności. Ja bardzo dobrze wspominam każde kolonie i obozy na jakich byłam, pamiętam też jak tęskniłam za mamą, ale pamiętam też jaka byłam podekscytowana dojeżdżając na miejsce powrotu z wakacji, gdzie czekali wszyscy rodzice smile

7

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

Będziecie się śmiać, ale ja tam i boję się i nie chcę puszczać dzieci samych wink Chyba pojedziemy sobie razem do Jury Krakowsko Czestochowskiej , dzieciom stosunkowo łatwo zorganizować rozrywki, na pewno też kogoś poznają, a ja będę spokojna bo będę mieć je na oku wink

8

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

Wakacje już za nami, ale tylko patrzeć, a będą ferie. I przy koloniach czy obozach, tak i przy zimowiskach ważny jest wybór bezpiecznej i ciekawej oferty wypoczynku dla dzieci.

9

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

Dzieci moich znajomych - plastyków były ostatnio na obozie artystycznym. Oprócz licznych plenerów malarskich uczestniczyły też w koncertach i spektaklach teatralnych (nie tylko jako publiczność:D) jak dla mnie super pomysł smile

10

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

A co sądzicie o feriach zimowych nad morzem? Zobaczcie sobie  oferty. Z tego co widziałam nudzić się tam nie będą smile Przy okazji będą mogli poznać nowych kolegów i koleżanki. Myślę, że dla dziecka samodzielny wyjazd to coś wielkiego i wymarzonego.

11

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

nowym i pomysłowym rozwiązaniem na zaplanowanie czasu wolnego dzieci, czy to wakacji czy ferii zimowych, są obozy/kolonie tematyczne. ja żałuję, że za moich czasów nie było takich możliwości, bo bardzo chętnie bym pojechała na jakieś malarskie, pisarskie albo fantastyki czy nawet survivalu.
coraz więcej firm turystycznych nastawia się często na organizowanie tego typu obozów i każdy z nich ma unikalną ofertę lub propozycję, której nie znajdzie się nigdzie indziej. przykładem jest strona, gdzie dostanie się pełną obsługę i rozbudowaną ofertę.

12

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

Ja mogę polecić tego organizatora Wysyłaliśmy z nim dzieciaki na zimowisko w styczniu i w zeszłym roku na kolonie letnie i były zadowolone. Od strony organizacyjnej wszystko było jak należy. Kadra opiekunów też wywiązywała się ze swoich zadań bez zarzutu.

13

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

Według mnie warto jest wysłać dziecko do Chorwacji na wczasy, spore atrakcje go czekają , niesamowite miejsce na wczasy także dla dzieci !

14

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

Dzieci zabieramy na wakacje do włoskiego Bibione - bardzo blisko, ze Śląska to autem jakieś 10-12h drogi, a miejsce genialne. Plaże jeszcze ładniejsze niż w Polsce - bardzo bardzo duże, a woda zawsze ciepła. Będziemy mieli cały apartament dla rodziny. Wybieraliśmy z kilku - na Travelplanet. Czekamy na lipiec - wtedy wyjeżdżamy. Oby wszystko się udało.

15

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

To zależy, jeśli "dziecko" ma kilkanaście lat, to jak najbardziej można wysłać na obóz czy kolonię. Młodsze też, czemu nie? Trzeba tylko wybrać dobrą ofertę i zaopatrzyć dziecko w stertę gadżetów mających zapewnić mu bezpieczeństwo big_smile Mi ostatnio wpadła w oko taka opaska na rękę.

16

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

Dla takiego dziecka to na pewno super prezent i na pewno sobie poradzi, sama w młodości marzyłam o takim obozie, no byłam z dwa lata starsza, ale teraz dzieci tak szybko dorastają.. wink

17

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

Nasze dziecko lubi grać w tenisa i usilnie namawia nas byśmy wysłali go na obóz tenisowy do Żywca . Boję się go puścić samego, nigdy nie był na takim obozie. Z drugiej strony, czas chyba aby pomału uczył się samodzielności, a nie tylko przy mamusi smile Muszę to przemyśleć.. smile

18

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

ja moge polecić dla małych sympatyków wody spływ Krutynią, czyli Mazury. Miejsce otwarte na rodziny, dzieci i zwierzęta. My jedizemy tam rodzinnie, w nieco szerszym gronie, na spływ Krutynia właśnie.

19

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

Moje dziecko póki co jest jeszcze zbyt małe, aby wyjeżdżać samodzielnie na wakacje, ale tak sobie myślę, że wybiorę jakiś apartament z oferty i w tym roku postawimy na wczasy nad morzem. Mała uwielbia pływać, więc jestem przekonana, że będzie się tam świetnie bawiła, a i mnie w końcu przyda się nieco relaksu i porządna dawka jodu:)

20

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

Myślę, że najlepiej gdzieś razem z dzieckiem wyjechać i miło spędzać czas.
Wyjedź z dzieckiem nad morze wynajmij w takim miejscu jak Sun and Snow  mieszkanie i bawcie się świetnie.
Dziecko na pewno będzie miało sporo fajnych wspomnień smile

21

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

We wrześniu organizowane są wakacje nad morzem dla świeżo upieczonych mam.  Jest to tygodniowy pobyt w hotelu nad morzem w terminie 18-24 września 2016 r. połączony z ćwiczeniami i zabawami dla mam z dzieckiem. Są tam ćwiczenia na brzuch, uda, pośladki ale także zabiegi ujędrniające ciało a nawet specjalny pakiet dla tatusiów gdyby również chcieli się wybrać.

22

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

Też wychodzę z założenia, że dobrze byłoby również samemu z dzieckiem gdzieś pojechać, spędzić wspólnie czas i dobrze się bawić, a nawet takie krótkie wypady wiele dają. Polecam przejechać się na śląsk, bo z pewnością można tam znaleźć wiele interesujących miejsc. Jeżeli zaś chodzi o miejsca, w których dzieci mogą się świetnie bawić, ale i uczyć. Chociażby takie śląskie planetarium, czy leśny park niespodzianek, gdzie można obcować ze zwierzętami, a taki park linowy czy trampolinowy to ciekawa i męcząca rozrywka.

23

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

Wakacje to dobry czas na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań. Na obozach i koloniach w Polsce można z powodzeniem kształtować swój talent, trenować umysł i rozwijać kreatywność. Obozy i kolonie dla dzieci  w każdym wieku są wartościową formą spędzania wolnego czasu. Nie ma to jak rówieśnicy o podobnych zainteresowaniach, zgrana kadra i program pełen przygód! Wyjazd nad morze, w góry czy na Mazury - wszędzie można się dobrze bawić!

24

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

Pomył z takim obozem - świetny smile
Ja swego czasu w wakacje chodziłam na półkolonie takie artystyczne i zawsze byłam nimi zachwycona. Można było poznać inne techniki, polepić z gliny. W domu nigdy bym pewnie tego nie robiła. Więc jeśli dziecko/siostra/brat jest chętne na wyjazd - to nie ma się co zastanawiać smile Ja takie oferty oglądałam w biurze. Są wyjazdy artystyczne właśnie, sportowe, bajkowe czy Star Wars. Taki wyjazd zapewni o wiele lepsze wspomnienia z wakacji niż siedzenie w domu czy nawet u babci/ cioci.

25

Odp: Gdzie posłać dziecko na wakacje?

Super pomysł z takim prezentem! smile Może sama skorzystam i sprawie taki prezent mojej siostrze, ale myślę bardziej o obozie językowym w Anglii. Ona 3 rok z rzędu jeździ na kolonie z kochamwakacje.pl, a w tym roku wspominała, że marzy jej się jakiś językowy obóz, który mają w swojej ofercie smile