1

Temat: Implanty + korony w Krakowie - gdzie?

Wiecie może u kogo w Krakowie dobrze zrobię implanty i korony? Zależy mi na jakichś dobrych usługach bo wiem z własnego doświadczenia że z dentystami różnie bywa. Pomożecie?

2

Odp: Implanty + korony w Krakowie - gdzie?

implanty robi chirurg stomatolog więc musisz szukać gabinetu który ma takie usługi. Korony to już protetyka i chyba najlepiej wszystko w jednym miejscu

3

Odp: Implanty + korony w Krakowie - gdzie?

I implanty i korony zrobisz  u jednego chirurga który zajmuje się implantami więc wszystko w jednym

4

Odp: Implanty + korony w Krakowie - gdzie?

A masz jakieś konkretne namiary na ten gabinet? Jak z cenami?

5

Odp: Implanty + korony w Krakowie - gdzie?

Musisz się raczej liczyć z tym że to są konkretne koszty. Sam implant to jakieś 2500zł minimum.

6

Odp: Implanty + korony w Krakowie - gdzie?

[quote=natalka_krk]Musisz się raczej liczyć z tym że to są konkretne koszty. Sam implant to jakieś 2500zł minimum.
No wiem że te koszty najniższe nie są i się z tym liczę. Widzę że korona ceramiczna 1200 a cyrkonowa 1300. Kojarzysz co jest lepsze?

7

Odp: Implanty + korony w Krakowie - gdzie?

Lepsza będzie pewnie cyrkonowa. Przy takich kwotach to 100zł już chyba nie robi aż takiej różnicy żeby na tym oszczędzać

8

Odp: Implanty + korony w Krakowie - gdzie?

To fakt. 100 zł to już nie robi różnicy. Warto zdecydować się na lepsze rozwiązanie.

9

Odp: Implanty + korony w Krakowie - gdzie?

Warto zajrzeć do gabinetu sprawdzić ofertę, a nie szukać opinii w necie, gdzie najwięcej jest kryptoreklam...

10

Odp: Implanty + korony w Krakowie - gdzie?

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Jestem już po konsultacji i tam będę robić i implanty i korony. Zdecydowałam się w końcu na te cyrkonowe bo dużej różnicy w cenie nie ma a jakość podobno jednak trochę lepsza

11

Odp: Implanty + korony w Krakowie - gdzie?

Też mam problem z brakującym zębem i pozostałe mi się przesuwają, robiąc szpary między nimi...

12

Odp: Implanty + korony w Krakowie - gdzie?

No to fajnie że udało Ci się dogadać. Dać znać jak już będziesz po bo ciekawa jestem jak to będzie wyglądać. Ile tych implantów będziesz robić?

13

Odp: Implanty + korony w Krakowie - gdzie?

Okej, no to już mam pojęcie, gdzie można je zrobić - a jakieś inne miejsca?

14

Odp: Implanty + korony w Krakowie - gdzie?

Stwierdziłam, że taki implant to już droga sprawa i jak go wstawiać to w profesjonalnej klinice, zeby nie było żadnych powikłań ani nic.

15

Odp: Implanty + korony w Krakowie - gdzie?

Ja robiłam korony oraz dwa implanty. dostalam znizke przy takiej duzej pracy. Co wazne jest zwroc uwage kto jest technikiem co robi korony pozniej.  Sam zabieg jest Spoko tylko trzeba brac antybiotyk przez tydzien a jestem przeciwna bo zle sie czuje po antybiotykach no ale jak mus to mus. ja dostalam  paszport implantow  bo jak cos sie podzieje a nie bedzie Cie w kraju to jest problem. Powodzenia

16

Odp: Implanty + korony w Krakowie - gdzie?

Jeśli nie mamy tylko 1 zęba to ok, ale implantować sobie kilka to już spory koszt... A ceny wiele się nie różnią między gabinetami.

17

Odp: Implanty + korony w Krakowie - gdzie?

> KamilaPP napisał/a:

> Stwierdziłam, że taki implant to już droga sprawa i jak go wstawiać to w profesjonalnej klinice, zeby nie było żadnych powikłań ani nic.

Trzeba też pamiętać, że ewentualne powikłania to czasami wina pacjenta. Niestosowania się do zaleceń, brak badań krwi przed implantacją lub ukrywanie ich wyników przed lekarzem, niedostateczna higiena, palenie papierosów, cukrzyca.

18

Odp: Implanty + korony w Krakowie - gdzie?

Dokładnie, czasem człowiek nie słucha dokładnie co mówi lekarz i potem są problemy...