1

Temat: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Jakie sklepy polecacie na zakupy prezentów świątecznych? Co kupujecie w tym sezonie? Ja już nie mam pojęcia co kupić. Może wy mi coś doradzicie?

2

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Książki, kosmetyki, biżuterię, najczęściej kupuję w galeriach, a nie przez internet, bo muszę zobaczyć rzecz na żywo zanim się zdecyduję.

3

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Weszłam dziś na sklepmają tam wiele sprawdzony marek produkty. Co  o nich sądzicie? Może coś takiego z galanterii kupić właśnie. Spodobały mi się portfele takie jak

4

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

W mojej rodzinie lubimy dawać sobie prezenty, które sami zrobiliśmy. Ja swoim rodzicom stworzyłam taką półkę na kółkach Nawet nie wiecie, jaki ojciec był ze mnie dumny big_smile A mama mi uszyła sweter smile Super są takie prezenty!

Ostatnio edytowany przez Groja (2016-12-29 07:09:27)

5

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

kuferart.pl - fajna biżuteria, polecam!

6

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

- na urodziny, święta i bez okazji też smile

7

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Ja w tym roku nie miałam czasu na latanie po sklepach i prezenty kupowałam przez internet, głównie na  bo mieli darmową dostawę. Kupiłam ramkę na zdjęcia, narzutę dla rodziców i przy okazji dla siebie parę poduszek dekoracyjnych.

8

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Terz zimową wyprzedaż mają w sklepie. Można tam kupić torebki, torby, walizki, plecaki, galanterię skórzaną i akcesoria dla mężczyzn. Jak ktoś szuka prezentu, to na pewno znajdzie tam coś ciekawego.

9

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Zawsze możesz zamówić prezenty w USA a wyśle wszystko do Polski. Będziesz miała mozliwość śledzenia paczki. Ja chyba zamówię w ten sposób prezent dla taty na 50-te urodziny.

10

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Moja znajoma poleciła mi stronę z zabawkami. Kupowała ostatnio prezent dla syna znajomej i była zadowolona, wysyłka szybka, a ceny są atrakcyjne. Jeżeli ktoś jest zainteresowany podsyłam linka

11

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Tutaj również możecie znaleźć fajne pomysły na prezenty:

12

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

ja się właśnie zastanawiam co kupić chrześniakowi na komunie. pewnie kupię coś w necie, bo ciuchy to tylko w internetach hihi no, ale mam problem. kompletnie się nie znam na zabawkach, a on mi wyskoczył, że chce jakąś elektroniczną deskorolkę. nie wiem kogo się poradzić bo męża brak, a rodzina specjalistami w temacie też nie jest.

13

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

A pomyslec, ze kiedys dostawalas na komunie zloty lancuszek i bombonierke i tez bylas szczesliwa.

14

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

skorzystaj z jakiegoś rankingu i oceny produktów. takich portali jest całkiem sporo

15

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Tysiące produktów znajdziesz na   Ja tam kupuję regularnie kawy, kosmetyki, akcesoria dla dziecka i zabawki ale mają też inne rzeczy. Pooglądaj może coś ci się spodoba.  Ja kupuję jak jest wysyłka gratis, a czasem trafia się promocja cenowa i jest jeszcze taniej:)

16

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

A gdzie kupujecie prezenty dla najmłodszych? Macie jakieś swoje ulubione sklepy? Dla mnie do niedawna spędzało sen z powiek kupowanie prezentów dla dzieci bo wszędzie drogo i wybór kiepski. Ale odkąd znalazłam stronę sklepu to nie stanowi już dla mnie żadnego problemu. Zawsze spotykam się z szerokim wyborem zabawek dostosowanych do potrzeb każdego malucha.

17

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Sklepów internetowych jest cała masa, przy czym można tam znaleźć dosłownie wszystko, więc ciężko jest wybrać jedno, konkretne miejsce w sieci.  W mojej rodzinie np. jest zdecydowana przewaga kobiet, które uwielbiają torebki. Niedawno znalazłyśmy świetny sklep   Posiadają tam ogromną gamę produktów, od kopertówek po pojemne torby. Ceny są tam naprawdę atrakcyjne, więc mamy zamiar zrobić wielkie rodzinne zakupy smile.

18

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Do tego grona sklepów dorzucę jeszcze te z biżuterią. W sumie ładna biżuteria jest dobra na każdą okazję, szczególnie dla kobiet. Poza tym w jednym sklepie znalazłam kompletny przewodnik co i na jaką rocznicę się nadaje i rodzaje rocznic:  Przydatna sprawa, bo czasem idzie się w tym zagubić.

19

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Też szukam smile

20

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

bardzo fajne rzeczy można upolować w  [url]https://urodaizdrowie.pl/watch2love-wyjatkowy-butik-internetowy[/url]
smile mi się podoba przede wszystkim bardzo wysoko jakość produktów

21

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

a kupujecie coś może w wish czy alieexpres? kusi mnie tam coś kupić ale troszkę mam obawy. Poradzi ktoś?

22

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Nie dość, że mają zabawki w większości polskich producentów, to jeszcze cały czas są jakieś wyprzedaże, czy promocje. Wybór jest naprawdę ogromny, są nawet gryzaki ekologiczne dla maluchów - ostatnio bardzo popularne i doceniane przez wszystkie mamy smile

23

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Ciekawi mnie skąd ta nazwa - Foka stara wink

24

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Dla bliskiej osoby najlepszy będzie zegarek albo biżuteria. Mnie się bardzo podobają zegarki Swatch. Można je kupić tutaj: [url]https://urodaizdrowie.pl/watch2love-wyjatkowy-butik-internetowy[/url]

25

Odp: Fajne sklepy na zakupy prezentów

Ja lubię sprawdzać promocje w pobliskich sklepach, czasem można znaleźć coś fajnego, dobrej jakości i po całkiem niskiej cenie. Zaglądam np. tutaj: [url]https://urodaizdrowie.pl/watch2love-wyjatkowy-butik-internetowy[/url]