26

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Ja używam delikatnego podkładu Butterfly - cera po niem nie jest "zaklejona", nie świeci się po chwili - mogę polecić smile

27

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Ja używam podkładu Revlon i na to puder matujący albo Rimmel albo puder bambusowy z biochemii urody. Ten bambusowy bardzo dobrze matuje, ale jest transparentny, a ja za takimi nie przepadam.

28

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Może wypróbujesz podkład mineralny?

29

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Ja zamiast podkładu stosuję krem BB, bo ma lekką konsystencję w porównaniu z większością podkładów.
No i nie zapycha mi porów, co dla cery mieszanej jest bardzo ważne, żeby mogła swobodnie oddychać.

30

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Nie prawda,że tańsze są gorszej jakości.Wypróbuj sobie Loreal le teint.U mnie rewelacyjnie się sprawdza

31

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

moze wypróbujesz podkładów mineralnych?

32

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Dziewczyny a może spróbujecie podkładu od Maybelline  a dokładnie ten dream velvet jest właśnie do cery mieszanej. Matuje i w końcu twarz się nie błyszczy jak po niektórych. Świetnie nawilża skórę nawet do 12 h. Bardzo dobrze się go rozprowadza, idealnie stapia się ze skórą:) Jest gładka, miękka w dotyku. polecam

33

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Niestety najlepsze w tym wypadku są drogie produkty. Sama mam cerę mieszaną, która błyskawicznie zaczyna się błyszczeć. Przetestowałam już chyba milion podkładów, kremów bb i cc, ale po 2-3h już czułam na buzi ważący się podkład. Przed własnym ślubem (malowałam sie sama) postanowiłam zainwestować w coś droższego. Kupiłam osławiony estee lauder double wear i to był strzał w 10! Kosztuje bardzo dużo - fakt, ale naprawdę trzyma się na buzi cały dzień, a umiejętnie nałożony wygląda naturalnie i nie obciąża cery.  Mimo ilości wydanych na niego pieniędzy nie mogę powiedzieć, że skóra jest matowa cały dzień, ale 2 razy dziennie można lekko ponownie przyprószyć buzię sypkim pudrem.

Natomiast jesli chodzi o cos tańszego to sprawdza się u mnie tez rimmel match perfection, nie umywa się co prawda do double wear, ale nie jest też najgorszy smile

34

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Ja skończyłam własnie testowanie Revlonu i nie polecam. Zbyt krótko twarz jest zmatowiona. Krycie średnie, a cena zbyt wysoka jak na jakość produktu.

35

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Firma LR ma fajne podkłady do cery mieszanej!!Musisz popatrzeć sobie.Revlon w ogóle się u mnie nie sprawdził.Teraz używam bardzo lekkiego Bobbi Brown

36

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Sama na lato kupiłam podkład z Maybelline. Bardzo ładnie matuje i nie wysusza przy tym skóry. Śmiało mogę go polecić, bo u mnie się sprawdza. Ma fajną konsystencję musu, który jednak nie zatyka porów. Gdybyście szukały to podrzucam zdjęcie. wink
[url=https://imageshack.com/i/pm71XQ4Sj][img]//imagizer.imageshack.us/v2/280x200q90/922/71XQ4S.jpg[/img][/url]

37

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Do cery mieszanej najlepiej wybrać podkład matujący i nie obciążający naszej skóry. Nie wszystkie podkłady będą dobrze współgrały z tego typu cerą. Ja używam podkładu Clinique do cery tłustej i mieszanej, jest to co prawda dosyć drogi podkład, ale sprawdza się znakomicie i jest to mój numer jeden wśród podkładów.

38

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Ja mam ten z Maybelline. Dla mnie też jest super. Matuje na dobrych parę godzin, a przy tym nie wysusza skóry jak większość podkładów matujących.

39

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

@Anabella, ja mam właśnie taką skórę, dla której ciężko dobrać fluidy i pudry. Dream Velvet sprawdza się idealnie. A muszę przyznać, że nie każdy kosmetyk będzie dla mnie dobry, bo mam spore wymagania i wrażliwą cerę.

40

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Niestety chyba nie ma na rynku w 100% dobrego podkładu... i tu cena nie gra roli, naprawdę. Mam na półce kilka podkładów i mój ostatni zakup - polecany przez sprzedawczynię Natury - jest najlepszy ... jest to podkład Astor - po prostu ... nie pamiętam ile za niego dałam (bo kupowałam kilka rzeczy wówczas) ale nie był drogi.

41

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

A dobierasz też podkład do wieku? Popatrz Cera dojrzała wymaga specjalnego traktowania. To dla jej dobra i dla lepszego wyglądu wink

42

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Matujący, żeby trzymał świecenie w ryzach

43

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Tez posiadam cerę mieszaną, mi się sprawdza podkład digital complexion.

44

Odp: Jaki podkład wybrac do cery mieszanej?

Najlepszy będzie matujacy podkład.