26

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Jak lubicie malować oczy? smile Macie swoje sposoby, może doradzicie coś ciekawego, żeby było szybko i dobrze. Przykładowo mam niespodziewane wyjście i muszę szybko jakoś wyglądać. Zostało pół godziny.. jejku jak ja się wyrobię!? Pomóżcie! mad

27

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Najszybszy sposób, to jeden kolor na powiekę, i kreska na oku

28

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Tak często robię smile

29

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Ja myślę, że smoky eyes jest dla każdego. Ważne na jaką okazje się go zastosuje. smile

30

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

ja myślę, że każda kobieta może mieć smoky eyes!- jeśli tylko chce i dobrze się w tym cuzje tongue  wiadomo dla blondynek o jasnej karnacji może nieco  dziwnie wygflądac, ale można oko tylko lekki przydymić smile

Ostatnio edytowany przez aga.socha (2015-09-04 22:10:37)

31

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

[quote=aga.socha]ja myślę, że każda kobieta może mieć smoky eyes!- jeśli tylko chce i dobrze się w tym cuzje tongue  wiadomo dla blondynek o jasnej karnacji może nieco  dziwnie wygflądac, ale można oko tylko lekki przydymić smile[/quote]

Mam jasną karnację i byłam blondynką przez 25 lat i smoky eyes nie wyglądało dziwnie, wszystko zależy od doboru i głębi kolorów

32

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Próbowałam, mi nigdy smokey eyes nie wychodził zbyt dobrze. Więc robię "normalny" makijaż.

33

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Nie zgadzam się, że smokey eyes pasuje każdemu. Mówię tutaj oczywiście o klasycznym smokey eyes, czyli w odcieniach czerni i  bieli, bo na przykład brązowe smokey czy zielone może pasować wielu osobom. Ale na takie klasyczne i ciemne smokey eyes należy miec przede wszystkim idealną cerę i naprawdę nie mieć cieni pod oczami! Inaczej wygląda się albo jak osoba chora albo jak ćpunka wink

34

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Ale nie tylko czy pasuje czy nie.
warto te zwrócić uwagę na to, że nie każda się  w nim dobrze czuje

35

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

ja nie przepadam za makijażem smoky eyes, pewnie głównie dlatego, że przy takiej ilości makijażu na oczach czuje się prawie jak panda, po za tym często ze zmęczenia przecieram oczy ( taki nawyk) i nagle się okazuje, że mam cały palec w makijażu i jeszcze muszę się szybko doprowadzać do porządku, jedynie jak idę na jakąś fajną imprezę to mogę się umalować w ten sposób, na co dzień zazwyczaj wybieram bardziej neutralny makijaż, głównie nakładam podkład, a potem dopiero maluję rzęsy, jakiś puder do tego i wystarczy smile

36

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

A mi właśnie to nie przeszkadza. Lubię zresztą takie ciemne, "przydymione" spojrzenie. Gorzej tylko z wykonaniem takiego makijażu.

37

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Czasami amatorsko maluję koleżanki na różne specjalne okazje i ostatnio właśnie robiłam mocno podkreślone oko i smoky eye. Mówię Wam dziewczyny, w życiu się tak nie nastresowałam co wtedy big_smile Strasznie trudno jest zrobić to dobrze, żeby sie nie wyglądało jak klaun smile No i na pewno nie pomagało mi to, że nie jestem profesjonalistką tylko samoukiem. Na moich powiekach wychodzi idealnie, a na koleżanki - porażka. Ostatecznie zrezygnowałyśmy, a ona poszła w delikatnym brązie.

38

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Każdy może, tylko trzeba to zrobić umiejętnie. Taki makijaż bardzo powiększa oko smile

39

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Pewnie każdy może, najważniejsze, żeby umieć to dobrze zrobić.

40

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

To racja. Jest kultowy i elegancki smile

41

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

;d;d;d;d

42

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Samemu żeby go wykonać trzeba wprawy i treningu

43

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

są fajne cienie w drogeriach do smoky eyes.
polecam stronkę
__________________________________________________

44

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Moim zdaniem trzeba mieć duże oczy, aby w takim makijażu dobrze wyglądać. Ja mam, ale mi i tak nie pasuje.

45

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Moim zdaniem nie wszystkim pasuje, a już na pewno nie tym, które mają wąskie lub zwyczajnie małe oczy. Taki mocny makijaż tylko je jeszcze pomniejsza w mojej opinii. Tak samo z eyelinerem, trzeba wiedzieć, jak podkreślić albo powiększyć je sobie wizualnie, a tu myślę, że nie każda ma takie umiejętności, by zrobić to samej. Profesjonalistom też pewnie jest ciężko.

46

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

jestem blondynką o bardzo jasniej karnacji i mi niestety smoky eyes nie pasują, a tak mi się podobają....wyglądam jakby ktoś mi podbił oczy

47

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

No wiadomo, że nie każdemu będzie tego typu makijaż pasował.

48

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Praktycznie każdej kobiecie pasuje, musi być tylko dobrze wykonany.

49

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

Nie powiedziałabym, by to był makijaż dla każdej z nas, najlepiej sprawdzi się u osób mających określone cechy wyglądu: nieskazitelnie gładką skórę, wyraziste brwi, długie rzęsy i wskazany kształt oczu (duże, zaokrąglone). Nie polecam je wąskim i małym oczom, bo jeszcze bardziej je pomniejszy.
Szkoda, że mi kompletnie nie pasuje, u mnie to wygląda, jakbym miała opuchniętą twarz - raz na ważną okazję miałam taki makijaż i powiedziałam, że nigdy więcej, chociaż zrobiła mi go profesjonalistka. Pozostaje mi podziwianie na okładkach magazynów modowych smile

50

Odp: Smoky eyes - dla kogo?

smokey eyes jest dla każdego tylko trzeba umiejętnie go zrobić smile przyda się kohl czarny np pump up booster z miss sporty. Łatwo się nim pracuje i ładnie się blenduje