1

Temat: Dłuuuuugi wolny tydzień

Hej Dziewczyny,
Wielkimi krokami zbliża się wielki weekend i z tego co prognostycy mówią ma być naprawdę ładnie smile Zrodziło się też pytanie: jakie macie plany? Gdzie jedziecie albo zostajecie w domu?
Ja wyjeżdżam w Nasze piękne góry i mam zamiar chodzić po nich bez ustanku by odpocząć psychicznie i zaczerpnąć odrobiny inspiracji - pracuje w branży nowoczesnych technologii wink
Z niecierpliwością czekam na odpowiedzi wink

2

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

Dłuuuugi wolny weekend był dla maturzystów ostatnią chwilę beztroski, zanim nadszedł czas załamań nerwowych po pierwszych egzaminach.

3

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

Z uwagi na to, że razem z mężem pracujemy w domu długi weekend możemy mieć praktycznie każdego tygodnia big_smile Lubimy podróżować więc w tym roku wynajęliśmy sobie domki nad morzem. Najpierw w Łebie, potem w okolicach Kołobrzegu. I po tym roku muszę stwierdzić, że jednak moja sympatia do naszego Bałtyku wzrosła i to znacznie. Wszystko działa tam na mnie relaksująco,. Począwszy od szumu fal a skończywszy na świeżym powietrzu z dużą zawartością jodu. Jeżeli ktoś chce porządnie wypocząć to jest to zdecydowanie najlepszy wybór,.

4

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

Ja w tym roku niestety nie miałam tak długiego tygodnia odpoczynku, bo wolne miałam jedynie te świąteczne dni, więc i rodzinka siłą rzeczy musiała się do mnie dostosować. Postanowiliśmy w każdym razie wyjechać gdzieś na ferie, odpoczynek nam się w końcu należy, i postawiliśmy na zorganizowany wyjazd narciarski do Wisły z agencją eventową expn.pl. Ja wprawcie zapaloną narciarką nie jestem, ale liczę bardziej na jakieś fajne grzane wino po szaleństwie na stokach i spacery w pięknej zimowej scenerii smile. Mam nadzieję, że pogoda dopisze i choć na kilka chwil pojawi się słońce.

Ostatnio edytowany przez filadelfia (2013-01-18 11:08:45)

5

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

Moim zdaniem jeśli już wyjeżdżać na ferie to najlepiej nad morze! Mam tak od kilku lat, że w lecie, kiedy jest upalnie wolę pojechać w góry np. do Zakopanego albo w mniej zatłoczone miejsce, a w zimę nad morze np. Hel, który jest wtedy bardzo spokojny i pięknie się prezentuje morze gdy wszędzie dokoła śnieg. Naprawdę magiczny widok.

6

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

A ja do Zakopanego sobie pojadę, a co!

7

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

A jak w tym roku wypada majówka od 1-5 maja, środa, niedziela i jeszcze kto weźmie sobie wolne 29, 30 kwietnia, to będzie miał cały tydzień laby ?

8

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

1 maja jest w środę, 3 w piątek, więc wystarczy wziąć trzy dni: 29, 30 kwietnia i 2 maja (no chyba, że to macie automatycznie wolne) i jest tydzień laby big_smile

9

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

Co ja przez tyle czasu będę robić? Chyba umrę z nudów wink

10

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

To jesteś pracoholikiem ?

11

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

Wy już o majówce? Ja nie wiem jak spędzę najbliższy weekend.

12

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

Albo i święta wielkanocne.

13

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

Tak sobie to ostatnio przemyślałam i uderzyło mnie, że święta wielkanocne to tylko jeden dodatkowy wolny dzień... Buuu

14

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

Zawsze najdłuższe są przygotowania, a same święta to przy nich jak pstryknięcie palcami. Potem każdy chodzi i mówi:"Święta, święta i po świętach."

15

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

Z racji że lubimy aktywne spędzanie czasu całą rodzinką wybieramy się kolejny raz z Adventure Element. Profesjonalni instruktorzy i dużo aktywności

16

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

ja wolę odpoczynek bardziej leniwy, opalanie, basen, jeziorko, morze - nie dla mnie jakieś skałki czy survival, szkoła przetrwania...

17

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

A ja właśnie nie widzę siebie leżącej plackiem na plaży.Jeśli weekend nad jeziorem to pływanie albo gra w piłkę.Zdecydowanie wolę aktywny wypoczynek.

18

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

To nie w ten weekend majowy, chyba, że chcemy się przeziębić...

19

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

Zostałam w domu i nie żałuję, bo w sumie tylko niedziela była ładna. Fatalna pogoda, a teraz dopiero jak na złość się zrobiło ciepło hmm

20

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

Pechowy jest ten m aj nie sądzicie?,  co weekend to zimno, a takie miałam plany...

21

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

Przed świętami  mam wolne już od środy - i do następnej środy, bo firma ma przestój smile

22

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

Mam jeszcze trzy tygodnie wakacji, a już bym chciała dłuuugi wolny tydzień. Jejku... jak ciężko się wraca do obowiązków, dopóki nie przyjdzie D-Day. To takie oczekiwanie na powrót jest nieco stresująca i dopiero gdy już się wróci do obowiązków, przestaje takie być.

23

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

na długi weekend to najlepiej wybrać sie poza miasto i spędzić tam relaksujący, romantyczny czy namiętny czas tylko we dwoje. Taką ofertę znalazłam w hotelu Poniatowskim zobaczyć ją możecie na stronie [url]http://www.hotelponiatowski.pl/[/url] Sprawdźcie sami.

24

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

Wybrałabym się do jakiegoś gospodarstwa agroturystycznego, gdzie rano do świeżego pieczywa podają swojskie masło smile

25

Odp: Dłuuuuugi wolny tydzień

Ja chcę taki tydzień... cały dla mnie. Mogłabym leżeć, spać, czytać i jeździć na rowerze big_smile