1

Temat: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Zupełnie krótkie włosy już mi się znudziły i chcę coś zmienić, jaka dłuższa fryzura będzie mi pasować?

2

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Fajne są włosy półdługie, wyprostowane i tak zawinięte w stronę podbródka jak ma np. aktorka Ilona Wrońska

3

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

a znacie jakies programy które wrzuca sie zdjecie i mozna testowac fryzury? Może to by jakos pomogło. Pamietam ze moja koleżanka taki test kiedys robiła i fajnie dobrała

4

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Fryzura na boba będzie pasować ... podobno to jest najmodniejsza fryzura na Lato 2015 smile

5

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Mnie też zaraz skojarzył się bob jako coś, co pasuje do Twojej twarzy. Sama chętnie znalazłabym stronkę na której jest symulacja fryzury, bo mam problematyczną twarz, długi noc i wąskie usta i szukam fryzury, która ukryje te mankamenty.

6

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Unikaj bobów smile
Proste długie najlepiej wink


_____________________

Ostatnio edytowany przez vinnaha20 (2015-07-30 20:35:35)

7

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Wybierz coś stąd: Fryzury jesień zima 2015 to będzie fryzurka na czasie. Wydaje mi się, że jest tam kilka fajnych propozycji dla osoby z okrągłą twarzą.

8

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Fajne te  fryzurki, wszystkie falowane, takie jakie lubię. Ja sobie robię takie loki grubą lokówką z super powłoką, a grzywkę mam skośną i długą, która opada na twarz pod jak największym skosem. Ale ty możesz sobie zrobić skośną i wycieniowaną, aby tylko nie była prosta.

9

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Kilka fajnych fryzur do okrągłej twarzy i w sumie na włosy krótkie też znalazłem na portalu fryzjerskim , myślę, że coś tam można by dobrać do siebie na pewno smile

10

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Wchodzą w modę asymetrie i nieład totalny-jak ja to nazywam .

11

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Asymetrie to jest to. Moim zdaniem proste włosy tylko pogłębią owal, no chyba, że będziesz mieć przedziałek na środku głowy i koncówki wywinięte na zewnątrz + lekko skręcone. Ja zawsze szukam "gwiazd" o zbliżonym kształcie twarzy do mojego i patrzę jakie fryzury mi pasują. Ich fryzjerzy często znają sie na fachu smile

12

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

a  dla okragłej twarzy i lekko odstających uszu? zawsze te uszy chowam jakoś , mam długie włosy od dawna ale chętne być scieła a la bob własnie, będzie pasować?

13

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Proszę tutaj -
Trendy na 2016 rok. Najciekawiej będzie w karnawale. Zmiany zachodzą co trochę, co jakiś czas, ale docelowo są widoczne. Oczywiście pod każdego należy dopasować coś innego.

14

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Ja uważam, że śliczne są fryzurki z lokami, nawet krótkie włosy z delikatnymi falami wyglądają bardzo urokliwie i dziewczęco. Najlepiej taką fryzurę zrobić przy pomocy bo zajmie to zdecydowanie mniej czasu niż chodzenie w wałkach czy papilotach. I efekt jest zupełnie inny i o wiele lepszy.

15

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Poprzeglądaj sobie katalogi fryzur, ja ostatnio parę fajnych pomysłów znalazłam tutaj  może też coś sobie wybierzesz. W końcu nie chodzi tylko o kształt twarzy, wszystko zależy też od tego jakie masz włosy - gęste czy rzadkie, z tendencją do kręcenia czy zupełnie proste no i pełna sylwetka też ma znaczenie, bo fryzura czasem skraca lub wydłuża sylwetkę smile

16

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

O, z chęcią zajrzę. Sama marzę o zmianie fryzury.

17

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Perełka piloty już nie modne o wiele wygodniejsze są termoloki, ale takie które nagrzewają się w pięć minut i mają powłokę silikonową bo nie plączą włosów.

18

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

No ja się nad czymś takim zastanawiam. Znudziły mi się rozpuszczone, proste włosy. Czytałam za to tutaj:  o tym, jakie są modne ozdoby i wydaje mi się, że na pofalowanych lepiej się będą prezentowały.

19

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

najlepiej zrobić taką, która uda je owal, czyli ideał twarzy:)

20

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Trzymajcie namiary -
Oczywiście przykłady różne, pod różne włosy. Musicie to sobie w taki sposób dopasować, żeby całość wyglądała idealnie i była dopasowana. I kilka przykładów pod taką twarz tam macie.

21

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Do okrągłej twarzy pasują takie z pazurkami zachodzącymi na policzki. Albo cieniowane fryzury średniej długości.

22

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Do ramion z poszarpanymi kosmykami dookoła buzi - optycznie ją wyszczupli - polecam smile

23

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Może coś takiego ? Musiałabym na żywo zobaczyć twarz by móc lepiej doradzić. Aczkolwiek upięcie do góry moim zdaniem pasuje

24

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

Moim zdaniem najlepiej sprawdzą się długie włosy, krótkie mogą jeszcze bardziej zaokrąglić twarz.
Jeśli masz krótkie włosy możesz je przedłużyć metodą GL Apps -  Z tego co wiem jest ona coraz popularniejsza. Sama zastanawiam się nad skorzystaniem z niej.

25

Odp: Jaka fryzura do okrągłej twarzy?

ojj też jestem zwolenniczą długich włosów