26

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Trwałym makijażem można bardziej zaszkodzić niż pomóc.
Same widzimy jak chcemy być umalowane, a ktoś może to przedobrzyć.
Swego czasu pomalowałam brwi u kosmetyczki i to był koszmar!
Wyszłam, patrzyłam w lusterko i tarłam je chusteczką, żeby chociaż trochę zbladły.
Były bardzo czarne i bardzo sztuczne. Dlatego nie chcę już więcej takiego upiększania.

27

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Nie zdecydowałabym się na coś takiego,

28

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Też bym nie poszła na coś takiego. Jak dla mnie to duże ryzyko jeśli chodzi o stan skóry plus musiałabym się pożegnać z malowaniem, a za bardzo to lubię. Moja mama ma tak zrobione usta i brwi i jakoś jej to pasuje, ale jak dla mnie to słaba opcja. Chociaż nie mówię zupełnie nie, może kiedyś się skuszę, kto wie,

29

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Zawsze bałam się trwałego makijażu właśnie przez wzgląd na stan skóry

30

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Pewnie, że warto, ale wtedy gdy ma to uzasadnienie. Mamy w salonie mnóstwo klientek na takie usługi. a same usługi cieszą się sporym zainteresowaniem - o to zdecydowanie tutaj chodzi.

31

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Ja zawsze chciałam zrobić sobie brwi, bo moje są liche i niezbyt widoczne ale cholernie się boję, że ktoś spaprze robot i będę wyglądała jak klaun przez kilka lat ;/.

32

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Myślę, że warto zrobić sobie permanentny makijaż. Choć sama nazwa jest mylna, permanentny nie oznacza, że na stałe. Taki makijaż zmywa się po 2, 3 latach i trzeba go poprawiać. Odstraszająca może być cena, usta 600 zł, brwi 900 zł, kreska dolna 700zl, kreska górna 800 zł, razem koszt to około 3 tysięcy złotych.

33

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

oj nie, nie zdecydowałabym się na coś takiego

34

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Sama też się nad nim zastanawiałam, szczególnie właśnie z powodu wakacji. Znalazłam kilka fajnych porad w internecie i myślę, że za niedługo też się zdecyduje, bo jest faktycznie wygodny i można zaoszczędzić dużo czasu!

Ostatnio edytowany przez malwina001 (2015-08-18 14:39:31)

35

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

ja wolę nie ryzykować, bez sensu według mnie, szczególnie jak masz ochotę zmienić wygląd z dnia na dzień

36

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Makijaż permamentny raczej nie jest dobrą opcją. Widziałam jak wygląda moja koleżanka z uczelni przez prawie cztery lata, widziałam jak "tatuaże" na jej brwiach i powiekach tracą kolor i wyglądało to paskudnie. Nie wspominając, że kreska przy niekorzystnym dla nas upływie czasu (czytajcie nawet lekkim zmarszczkom wokół powiek) zaczyna wyglądać mało estetycznie. Ja się nie zdecyduję na pewno.

37

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Są kobiety, które robią sobie makijaż permanentny na brwiach - po to by nie musieć ich za każdym razem podkreślać kreską. Moim zdaniem to całkiem ciekawa opcja.

38

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Ja robilam i jestem mega zadowolona, bardzo wygodna i komfortowa rzecz, nie rozmywa sie, nie trzeba poswiecac czasu na to. Jedyny mankament to dyskomfort podczas zabiegu. Polecam jak ktos bedzie robil krem swiss medical - ja kupowalam na  bardzo niweluje uczucie bolu podczas wykonywania makijazu.

39

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Szczerze mówiąc wszystko zależy od osoby, która wykonuje Ci taki makijaż. Jeśli zrobi to profesjonalnie to na pewno prze okres kilku miesięcy Ci wystarczy. Jeśli chodzi o wakacje to uważam, że to dobry pomysł. Nie musisz robić makijażu co chwile i nic Ci nie spływa.

40

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Myślę, że właśnie teraz po wakacjach można by sobie wykonać taki ....to chyba duża wygoda prawda?

41

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

[quote=ajkaa]Szczerze mówiąc wszystko zależy od osoby, która wykonuje Ci taki makijaż. Jeśli zrobi to profesjonalnie to na pewno prze okres kilku miesięcy Ci wystarczy.[/quote]
To prawda, najważniejszy jest profesjonalizm i umiejętności, osoby, która taki makijaż wykonuje. O zaletach takiego zabiegu ale i ewentualnym ryzyku warto zapytać w specjalistycznych klinikach takich jak [url=http://www.innaklinika.pl/makijaz-permanentny/]ta[/url]. Myślę, że takie pytanie u źródła rozwieje wszelkie wątpliwości i pozwoli podjąć racjonalną decyzję, czy faktycznie taki makijaż chcemy, czy lepiej za taką atrakcję podziękować.

42

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Rzeski i brwi,to najlepsze wyjscie zrobienia takiego makijażu.U mnie zawsze musza byc podkreslone

43

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Ja bym sobie nie zrobiła. Jeśli chodzi np. o brwi, raczej nigdy efekt nie wygląda zbyt fajnie według mnie. Nawet, jeśli są dobrze zrobione, mnie się nie podoba. Poza tym nie mam problemu chodzić bez makijażu, więc nie potrzebuję smile

44

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

A ja mam dosyć codziennego malowania brwi. Zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi oraz na cieniutką kreskę na powiekach. I tutaj mam pytanie do Pań z Poznania i okolic - jaki salon poleciłybyście? Może być Poznań, ale nie tylko. Sama też szukam i czytam w necie różne recenzje, opinie. Dużo ciepłych słów wyczytałam o Studio makijażu permanentnego Imperial w Poznaniu. Pracująca tam pani linergistka - Alicja Leszyńska, jest bardzo profesjonalna w swojej pracy i odpowiada rzeczowo na pytania. Czy ktoś mógłby to potwierdzić? Jak myślicie, warto udać się tam?

45

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Moim zdaniem warto o ile pójdziesz do kosmetyczki która potrafi poprawnie wykonać makijaż permanentny. Ja jakiś czas temu trafiłam na panią Alicję Leszyńską z Poznania -  i chyba umówię sie do niej na microblading brwi.

46

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Moja znajoma zrobila sobie permanentny brwi i wygladala smiesznie, miala ciagle zdziwiony wyraz twarzy tongue zdecydowanie jestem zwolenniczka codziennego uzywania kosmetykow smile Kupila sobie mascare do brwi brow color tinted eyebrow i jest zadowolona, bo Szczoteczka idealnie rozczesuje brwi, pozwala na chwycenie i pomalowanie każdego włoska, efekt jest naturalny, nie tworzy grudek ani nie skleja brwi, a to wszystko za naprawde niskie pieniadze, bo golden rose raczej ma tanie kosmetyki smile

47

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Zrobiła tu o u kiepskiej kosmetyczki. Teraz - metodą piórkową, by tego nie była.

48

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Trochę mnie to kusi, ale to dlatego, że jestem wielkim leniem, jeśli chodzi o makijaż i czasem nałożenie zwykłej pomadki powoduje długą batalię umysłową o 6 rano, czy jest w ogóle warto. Nie to, żebym chodziła na co dzień w kilogramach tapety, ale też od czasu do czasu podkreślam dyskretnie oczy czy maluję usta.
Nie powiem, że opcja zrobienia eyelinera na kilka lat nie wydaje mi się kusząca, nie musiałabym się z tym babrać co rano i nie miałabym przez jakiś czas problemów z uczuleniem oczu od płynu do demakijażu, jak czasem mi się zdarza.

Ale całkowitego bym sobie nie zrobiła, to raczej opcja dla pań, które wolą mieć wszystkie elementy twarzy mocniej podkreślone.

49

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Racja- to zalezy kto wykonuje nam taki makijaz- fajnie jest podpatrzeć wcześniejsze makijaże takiej osoby, żeby wiedzieć czy efekt nam odpowiada. Ja tez stawiam na naturalność  w codziennym make up'ie, więc i subtelny rezultat w makijażu permanentnym mnie interesował. Zrobiłam brwi w "Jest Pieknie"  i w planach mam też kreski. Pani Dominika to swietna profesjonalistka i przemiła osoba. Widac, że wykonuje swoją prace z ogromną pasją i zależy jej na zadowoleniu klientek. Ja jestem usatysfakcjonowana w 100% smile Polecam dziewczyny, nie ma czego sie obawiać smile

50

Odp: Trwały makijaż - czy warto?

Ja bym najpierw umówiła się na zwykły makijaż, żeby zobaczyć czy mi jej sposób malowania odpowiada, a później dopiero umówiła się na makijaż trwały.