1

Temat: Którą wodę mineralną lubicie?

Ja lubię Ustroniankę, najlepiej z dodatkiem soku z cytryny:)

2

Odp: Którą wodę mineralną lubicie?

Żywiec Zdrój:)

3

Odp: Którą wodę mineralną lubicie?

Szczerze nie jestem jakaś wybredna smile może być nałęczowianka , kropla , żywiec , ustronianka większość wód smakuje mi tak samo chyba że przesycona jest minerałami wtedy jej nie ruszę tongue

4

Odp: Którą wodę mineralną lubicie?

U mnie najczęściej jest Primavera

5

Odp: Którą wodę mineralną lubicie?

Ja lubię Jurajską

6

Odp: Którą wodę mineralną lubicie?

Pije Żywiec Zdrój i zawsze dodaję do niego trochę lodu, soku z cytrynę i miętę (jeśli akurat mam).

7

Odp: Którą wodę mineralną lubicie?

Mi chyba najbardziej smakują Nałęczowinka oraz Cisowianka.

8

Odp: Którą wodę mineralną lubicie?

Ja najczęściej wybieram wody mineralne marek Żywiec Zdrój albo Nałęczowianka. Kiedyś kupowałam Muszynę, teraz nie widzę jej w sprzedaży, używałam jej - oczywiście po wcześniejszym zagotowaniu smile do zaparzenia kawy albo herbaty, miały całkiem inny smak niż po przygotowaniu ich na tzw. wodzie z kranu.

9

Odp: Którą wodę mineralną lubicie?

Pije bardzo mocno gazowaną wodę z syropem paola najczęściej.

10

Odp: Którą wodę mineralną lubicie?

Pije Żywiec Zdrój z miodem i cytryną .

11

Odp: Którą wodę mineralną lubicie?

Ja najczęściej kupuję Kroplę Beskidu.

12

Odp: Którą wodę mineralną lubicie?

ja uwielbiam Piwniczankę smile ze wzgledu na bardzo dobry poziom magnezu i wapnia i ich świetną przyswajalność smile jak już mam pić wodę, to taką, która wzmocni mój organizm smile

13

Odp: Którą wodę mineralną lubicie?

Muszyniankę piłam bardzo długo, ma ciekawy smak jak na wodę mineralna, taki inny. Niestety musiałam zmienić na niegazowaną i od pewnego czasu piję Cisowiankę, też dobra, ale to nie to samo wink No ale mimo wszystko czuję się po niej lżej niż po Muszyniance.

14

Odp: Którą wodę mineralną lubicie?

Ja też Żywiec Zdrój - gazowany ale trochę wytrzęsiony bo fabrycznie tego gazu jest za dużo. Woda smaczna i po której najlepiej się czuję.

15

Odp: Którą wodę mineralną lubicie?

Żywiec i Kropla Beskidu - mają dla mnie najlepszy smak smile
Oczywiście niegazowane!

16

Odp: Którą wodę mineralną lubicie?

Mnie najbardziej smakuje woda filtrowana,mineralne bardzo szybko mi się nudzą w smaku, ze źródlanymi jest troszkę lepiej. Lekko gazowane czasami sobie kupuję dla odmiany. Podstawa to żeby pić wodę w ogóle, a jaką wybierzemy to już kwestia gustu.

17

Odp: Którą wodę mineralną lubicie?

Ja też piję filtrowaną wodę. Kupiła dzbanek i bidon Brita.

18

Odp: Którą wodę mineralną lubicie?

Powiem Wam,że sama jakiś czas temu przestawiłam się na wode z kranu. Kiedyś jej unikałam ponieważ byłam przekonana,ze taka woda powoduje kamienie nerkowe. Potem jednak zobaczyłam,że jest zupełnie inaczej oraz ,że kamienie powoduje nieodpowiednia dieta oraz czynniki genetyczne A nie to co pijemy.

19

Odp: Którą wodę mineralną lubicie?

ja Primawerę, ale postanowiłam kupić sobie butelkę z filtrem z węgla aktywnego. Znajoma ma i bardzo sobie chwali.

20

Odp: Którą wodę mineralną lubicie?

Chyba wybieram wody typu Jan, Henryk i Franciszek.

21

Odp: Którą wodę mineralną lubicie?

Dla mnie każda woda ma inny smak, więc często kupuję inną. Jednak z gazowanych wód żadna mi nie przypadła do gustu.

22

Odp: Którą wodę mineralną lubicie?

Klasyczny Żywiec gazowany

23

Odp: Którą wodę mineralną lubicie?

Od wielu, wielu lat jedyna i niezastąpiona - Cisowianka! Lub Nałęczowianka smile wszystko jednak zależy od tego na co akurat mam ochotę i co akurat jest dostępne w sklepie.

24

Odp: Którą wodę mineralną lubicie?

Mnie sama woda to żadna nie smakuje, muszę dodać trochę soku czy wrzucić kawałek cytryny lub grejpfruta smile

25

Odp: Którą wodę mineralną lubicie?

Ja piję wodę filtrowaną w dzbanku, smakuje tak samo dobrze, albo i lepiej, bo wcześniej nie była w plastikowej butelce.. .