1

Temat: Co sądzicie o perfumach Nicole Cosmetics?

Słyszałyście już o tej marce perfum? Jakiś czas temu widziałam takie stoisko w galerii. Następnie wygoogolowałam ich stronę. Mają w swojej ofercie sporo odpowiedników znanych perfum w cenie 25 zł za 30 ml. Jednak jeśli dołączy się do Klubu Konsumentów Nicole to wtedy perfumki można nabyć w cenie 16,25. Czy warto? Korzystałyście z tych perfum? Jakie są wasze odczucia?

2

Odp: Co sądzicie o perfumach Nicole Cosmetics?

Tych nie znam, ale chętnie sprawdzę przy najbliższej okazji czy to mój zapach...

3

Odp: Co sądzicie o perfumach Nicole Cosmetics?

Ja uwielbiam!

4

Odp: Co sądzicie o perfumach Nicole Cosmetics?

Nie słyszałam o tych perfumkach nigdy!

5

Odp: Co sądzicie o perfumach Nicole Cosmetics?

Jak dla mnie to za ciężki zapach, wolę  lżejsze

6

Odp: Co sądzicie o perfumach Nicole Cosmetics?

Sama bardzo lubię testować różnego rodzaju kosmetyki i powiem szczerze, że chętnie sprawdzę jak pachną. Ostatnio jednak natknęłam się w Indigo Home Spa na najlepsze perfumy niszowe tego typu  i póki co chcę kupić sobie coś z tej oferty. Może któraś z Was używała takich produktów i może podzielić się opinią na ich temat:)

7

Odp: Co sądzicie o perfumach Nicole Cosmetics?

znam i lubię NC, miałam kilka zapaszków ładnie pachniały

8

Odp: Co sądzicie o perfumach Nicole Cosmetics?

Chyba nie kojarzę marki. Najbardziej lubię zapachy chloe i kupuję je tu To jest "mój" zapach, wszyscy mnie z nim kojarzą, więc nie szukam innych. Jakoś nie miałabym serca do zmiany zapachu.

9

Odp: Co sądzicie o perfumach Nicole Cosmetics?

Nieźle się to zapowiada big_smile

10

Odp: Co sądzicie o perfumach Nicole Cosmetics?

A może lepiej popytać o to znajomych? Moim zdaniem to jest naprawdę dość dobra opcja smile

11

Odp: Co sądzicie o perfumach Nicole Cosmetics?

Nie używam tej marki, ale testowałam kiedyś w drogerii i nie powaliła mnie zapachem

12

Odp: Co sądzicie o perfumach Nicole Cosmetics?

Tanie i nietrwałe, coś dla nastolatek, bo ich raczej nie stać na coś lepszego

13

Odp: Co sądzicie o perfumach Nicole Cosmetics?

Dokładnie, raz kupiłam i więcej nie wrócę do tej marki.

14

Odp: Co sądzicie o perfumach Nicole Cosmetics?

A ja chętnie sprawdzę bo nie znam tej marki....