1

Temat: Tarnów

Kłaniam się z Tarnowa jestem lekko zakręcona mam na imię Ela i 24 lata ,szukam także zakręconych ,co lubią imprezować w weekendy, jaki lokal polecacie Klub Balanga, czy np Blue Velvet Club ,a może znacie inne fajne kluby?

2

Odp: Tarnów

Witam,

może jest ktoś chętny na wyjazd na narty, źródła, basen na sportowo...w planie Harenda, może Kasprowy, jak warunki dopiszą. Jadą ze mną 2 znajomi, a ja jadę bez pary, więc jest jedno miejsce wolne w pokoju. Cena za nocleg 35zł/od osoby.

3

Odp: Tarnów

quadro jestem chętna ,ale powiedz mi ,czy jesteś facetem ,czy kobietą ,no bo widzisz jest jeden pokój .
Uwielbiam aktywnie spędzać czas ,może na Kasprowym jeszcze dałoby się pojeździć na nartach smile

4

Odp: Tarnów

Hej, szukam nowych znajomych w  okolicy. Ludzie wykruszają się, wyjeżdżają, nie mają czasu, więc chcę znaleźć trochę nowych smile
Interesuje mnie zarówno ktoś, z kim można pójść do kina, na spacer lub na wystawę, jak i ktoś do wspólnego siedzenia przy piwie i gadania.

5

Odp: Tarnów

W ten czas kwarantanny chętnie z kimś popiszę. Właśnie uczę się angielskiego - poziom średni -więc możemy popisać też w tym języku:)

6

Odp: Tarnów

Poszukuję osób interesujących się rękodziełem, chcę zacząć robić decoupage i mam parę pytań.