26

Odp: sukienka krótka czy długa?

wszystko zależy od pory roku, miejsca i klimatu.

27

Odp: sukienka krótka czy długa?

moim zdaniem, co kto lubi, aczkolwiek mi sie bardzo podobają te suknie z krótszym przodem i długim tyłem, szczególnie juz jak panna młoda ma piękne, zgrabne i szczupłe nogi:) To moja faworytka z parisel, prosta, elegancka, na pewno nie wulgarna

28

Odp: sukienka krótka czy długa?

Ja lubie krótkie sukienki nie lubię takich lol w stylu boho czy vintage smile Bardzo podobają mi sie takie jak tu mają i pewnie zamówię sobie jakąś na wesele kuzynki w lipcu smile muszę tylko postarać się i zrzucić jeszcze z 10 kg smile

29

Odp: sukienka krótka czy długa?

Ja zdecydowanie jestem fanem długich sukni ślubnych. Chociaż niektóre krótkie tez mają coś w sobie smile

30

Odp: sukienka krótka czy długa?

Ja również uważam że najlepsza jest suknia przed kolano bądź też do kolan, wszystko zależy od fasonu, sama zawsze chodzę na wesela w takich sukienkach bo wydaje mi się że najbardziej wypada. Jednak na wesele siostry gdzie będę świadkową koniecznie chcę założyć długą suknię, wydaje mi się że w tej sytuacji i na taką okazję mogę sobie na nią pozwolić. Tylko cały czas szukam tej swojej wymarzonej i niestety zawsze coś nie pasuje, na szczęście mam jeszcze sporo czasu i w ostateczności zgłoszę się do swojej krawcowej

31

Odp: sukienka krótka czy długa?

To dobre rozwiązanie - szycie na miarę.

32

Odp: sukienka krótka czy długa?

Dla niższych kobiet lepsza będzie krótka, a wysokie mogą sobie wybierać...

33

Odp: sukienka krótka czy długa?

Myślę ,że wszystko zależy od figury ,wieku .Jaką długość wybierzemy .

34

Odp: sukienka krótka czy długa?

Racja, 20-latce pasuje krótka sukienka, a 35-latce już nie bardzo...

35

Odp: sukienka krótka czy długa?

Ja uważam, że sukienki powinno się nosić przed kolano. Panna młoda powinna mieć jako jedyna długa. Teraz już i tak często się zdarza, że dziewczyny przychodzą w białych albo ecru. Nie rozumiem, czemu dziewczyny nie pozwalają jednej się choć raz wyróżnić? Sama zawsze stawiam na sukienki rozkloszowane, bo fajnie w tańcu się kręcą, ale jak kto woli.

36

Odp: sukienka krótka czy długa?

Najlepsza jest sukienka do kolan

37

Odp: sukienka krótka czy długa?

Zdecydowanie midi.
Nie odrywa tak dużo, a jednak znakomicie wygląda. Wiem, że to kwestia figury i oczekiwań, ale o dopasowanie rozwiązania wcale nie jest tak trudno. Mnie one odpowiadają.

38

Odp: sukienka krótka czy długa?

I jeszcze tutaj warto zerknąć na niektóre suknie.
Większość wygląda super, zamówiłam tylko jedną, ale już dwa wesela w niej w tym roku zaliczyłam.
Bardzo fajna przygoda.

39

Odp: sukienka krótka czy długa?

Uwielbiam letnie wzory i kolory na sukienkach! Ostatnio urzekła mnie ta, bardzo oryginalna sukienka: , idealna na ciepłe, letnie dni.

40

Odp: sukienka krótka czy długa?

Jeśli chodzi ogólnie o sukienki na wesele to wolę krótsze, Ostatnio odważyłam się i ubrałam dokładnie taką.
A co do sukien ślubnych, to jestem za długimi, bo nadają szyku i elegancji.

41

Odp: sukienka krótka czy długa?

Modne krótkie sukienki na 2016 rok.
Radzę je tylko dopasować tak, żeby wam to odpowiadało - różne są fasony, ale chyba w każdej z tych kiecek można wyglądać wybitnie. Mylę się? ;-)

42

Odp: sukienka krótka czy długa?

Ja w ramach oszczędności weselnych postanowiłam kupić używaną suknię ślubną. Pieniądze wydane na sukienkę wolę przeznaczyć na inne cele, na przykład wspólne mieszkanie czy podróż.

43

Odp: sukienka krótka czy długa?

Moim zdaniem na taką uroczystość najlepsza będzie sukienka przed kolana lub lekko za kolana Sukienki na wesele wyszukuję często  i Wam też to polecam - sprawdzacie od razu ofertę kilkudziesięciu sklepów internetowych, co możecie mi wierzyć, ułatwia poszukiwania.

44

Odp: sukienka krótka czy długa?

Obojętnie czy krótka czy długa taka w której będziemy się dobrze czuli

45

Odp: sukienka krótka czy długa?

A na drugi dzień?

Przy ładnej figurze to chyba raczej krótka, mylę się?

46

Odp: sukienka krótka czy długa?

A na drugi dzień może być krótka, ale taka za kolano.

47

Odp: sukienka krótka czy długa?

Sklep w którym kupowałam piękne suknie ślubne.
A wybór zależy od gustu, od podejścia, bo generalnie świetne suknie ślubne można kupić za naprawdę małą kasę.
Oczywiście zakładając, że nie wymagacie cudownych marek.

48

Odp: sukienka krótka czy długa?

No ja w końcu zdecydowałam się na długą, którą kupiłam w salonie w Bełchatowie. Była cała z koronki i z tyłu miała rozcięcie na całej długości pleców. Krótkie sukienki są za to dobrą opcją dla tęższych kobiet.

49

Odp: sukienka krótka czy długa?

W sumie długość zależy od naszych preferencji. Ja wolę sukienki sięgające do kolan.  znajdziecie świetne wyszczuplające. Jeśli szukacie zarówno takich na większe wyjścia, jak i na co dzień, to koniecznie zerknijcie! Jestem pewna, że jakaś Wam się spodoba.

50

Odp: sukienka krótka czy długa?

Zdecydowanie tylko długie.Krótka do ślubu??Niet