1

Temat: Jaki kupić zlew do kuchni?

A co sądzicie o zlewozmywaku granitowym? Bardzo spodobał mi się taki jeden zlewozmywak granitowy  w kolorze białym, ale nie wiem, jak się sprawdzi w praktyce. Jakie jest Wasze zdanie na temat tych zlewów?

2

Odp: Jaki kupić zlew do kuchni?

O nie, metalowe są bardziej praktyczne...

3

Odp: Jaki kupić zlew do kuchni?

A ja się nie zgodzę. Stalowe się rysują i widać na nich każdy zaciek. Ja swój granitowy znalazłam na stronie. Jeśli więc szukacie, to koniecznie zerknijcie. Ja jestem zadowolona i nie widzę, by był z nim jakiś problem.

4

Odp: Jaki kupić zlew do kuchni?

Ja mam granitowy zlewozmywak i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie mam też problemów z jego czyszczeniem, co jest dla nie ważne.

5

Odp: Jaki kupić zlew do kuchni?

Ja przez długi czas miałam zlewozmywak stalowy i byłam z niego zadowolona, był trwały, łatwo się go czyściło i ogólnie był w porządku. W tym roku podczas generalnego remontu stwierdziliśmy, że kupimy zlewozmywak ceramiczny i był to strzał w dziesiątkę. Nie dość, że wygląda naprawdę dobrze, to do tego jest też bardzo trwały. A wszystkim osobom, które zastanawiają się z jakiego materiału wybrać zlew do swojej kuchni, polecam

6

Odp: Jaki kupić zlew do kuchni?

Najlepszy jest stalowy, bo emaliowany może się obić i będzie paskudnie wyglądał.

7

Odp: Jaki kupić zlew do kuchni?

Ja lubię takie czarne, z granitu

8

Odp: Jaki kupić zlew do kuchni?

Mam aluminiowy, super się sprawdza