76

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Jeśli ma być egzotycznie i intymnie, sprawdzoną destynacją będzie Mauritius! Legendarne plaże gwarantują idealną scenerię dla ślubnej ceremonii. Pogoda gwarantowana :-) Ślub cywilny lub kościelny po polsku

77

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

A jak tam dostarczyć wszystkich gości?... Moi by na pewno nie chcieli takiej wyprawy, wolą bliższą im salę pod Warszawą, bo najważniejsze, żeby był rosół i coś do wypitki:)

78

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Ja ślub brałam w kościele. Myślę, że tego nie powinno się zmieniać, może myślę tak, bo jestem wierząca? Ważne aby wesele było w fajnym miejscu smile
Ja swój brałam w Hotelu. Niesamowita atmosfera, jedzenie wyśmienite. Nigdy tyle nie zjadłam, co właśnie na swoim weselu. Pamiętam, że miałam 150 gości, wszyscy mówili, że na takim weselu jeszcze nie  byli smile

79

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Jak ślub to według mnie tez tylko w kościele. Co do wesela to moze warto pojsc w staropolskie klimaty? Pod Warszawa jest karczma w której panuje naprawde niepowtarzalny klimat.

80

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Według mnie organizacja ślubów jest dość trudna i trzeba uwzględnić sporo rzeczy. Jeżeli chodzi o miejsca na ślub to sporo osób decyduje się na miejscówki w swoich okolicach i jest to dość wygodne rozwiązanie smile
W końcu wszędzie jest blisko wink

81

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Byłam ostatnio na weselu w restauracji Kmicic w centrum Warszawy. Bardzo miłe, klimatyczne miejsce, takie trochę przedwojenne w stylistyce. Zerknijcie sobie na zdjęcia. CHyba po raz pierwszy w życiu jadłam pasztet z dziczyzny i będę szukała takich produktów. Fajne było również o to, że dla dzieci było specjalne menu, które maluchy zjadały ze smakiem.

82

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

a może w zabytkowym tramwaju

83

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Znam parę, która brała ślub na plaży w Palazzo Greco Kreta. Ale to była uroczystość cywilna, bez ślubu kościelnego. O hotelu mozna poczytac, jest położony blisko plaży, na której można zorganizować i ślub i później wesele.

84

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Jest wiele pięknych miejsc na ślub, istotne jest to by Tobie się podobało.  Jeżeli chodzi np o wesele to polecam Ci zajrzeć. Mają przepiękną salę weselną w dość ustronnym miejscu. Myślę, że Ci się spodoba. Ja jestem tym miejscem oczarowana smile

85

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Gdybym miała wybierać to na jakiejś wyspie egzotycznej bym chciała:)

86

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

a wiece może czy jest jakaś opcja ślubu kościelnego w plenerze? słyszałam że nie ma opcji a zależy mi na jednym i drugim

87

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

Plener to tylko latem, a i tu pogoda bywa niepewna. Ktoś ze znajomych na plaży brał ślub, ale chodzić w eleganckich butach  w tym piasku to trochę nieestetycznie ...

88

Odp: Gdzie można wziąć ślub?

W latarni morskiej , byłam niedawno na takim ślubie ....