1

Temat: Wygodne sportowe buty na wiosnę

Cześc. Doradzicie jakie wygodne buty kupić sobie na wiosnę? Zastanawiałam się nad nike free run Co o nich sądzicie?

2

Odp: Wygodne sportowe buty na wiosnę

Co sądzisz o Nike Air Force?  Mam obecnie dwie pary z tej kolekcji oraz noszą się wygodnie. Nie przepadam za typowymi kształtami adidasów. Te są bardziej uniwersalne oraz pasują również i na spacer. Nie wyglądają jak typowe buty do biegania.W tym roku zaszalałam oraz zamówiłam sobie nową parę na wiosnę, konkretnie w kolorze żółtym.

Jeśli pogoda dalej bedzie się utrzymywała taka ciepła to wydaje mi się,że szybko je wyjmę.

3

Odp: Wygodne sportowe buty na wiosnę

New Balance powinny Ci się spodobać, poza tym, że całkiem fajnie wyglądają, nie kosztują dużo to przede wszystkim do biegania sprawdzą Ci się na 100% ponieważ mają bardzo dobrą amortyzację i nie sa produkowane w Chinach.

4

Odp: Wygodne sportowe buty na wiosnę

Ja chyba kupię sobie w tym roku New Balance. Znalazłąm świetne modele .Zawsze chciałam mieć buty tej marki ale jakoś szkoda było mi kasy. Teraz wiem, że za jakosć się płaci i nie chcę już brać najtańszych butów, które nawet nie dotrwają do lata.

5

Odp: Wygodne sportowe buty na wiosnę

Z całą pewnością dobrze jest wybrać buty z piankową wygodna podeszwą. Teraz jest dużo takiego sportowego i kolorowego obuwia.

6

Odp: Wygodne sportowe buty na wiosnę

Nie lubię takiej podeszwy - szybko się niszczy. . Dlaczego? Są wykonane z wysokiej jakości skóry, która pozwala stopie oddychać, a to ważne, gdy temperatury rosną. Poza tym - to bardzo ekskluzywna marka, która produkuje niepowtarzalne obuwie, które z powodzeniem można nosić kilka sezonów. Takie buty to nie tylko osłona na stopy, to także dodatek, który sprawia, że stylizacja nabiera charakteru.

7

Odp: Wygodne sportowe buty na wiosnę

Ja uwielbiam buty new balance. Nie dość, że ładne to bardzo wygodne smile

8

Odp: Wygodne sportowe buty na wiosnę

W takim razie wpadaj do sklepu e-sporting.pl smile Świetny jest. Ceny cenami, są w porządku, wiadomo że sporo tańsze niż w stacjonarnych sklepach. Ale najbardziej podoba mi się, że tam jest tak ogromny wybór. Człowiek siedzi na stronie i nie wie, gdzie wzrok podziać, bo tyle obuwia mają big_smile

9

Odp: Wygodne sportowe buty na wiosnę

Ja sobie kupiłam takie adidasy do biegania. Są bardzo wygodne i mają idealnie wyprofilowaną podeszwę.

10

Odp: Wygodne sportowe buty na wiosnę

Sama uwielbiam adidasy, bo to jedne z najwygodniejszych butów, często do pracy chodzę właśnie w takich butach, na szczęście mam taką możliwość.

11

Odp: Wygodne sportowe buty na wiosnę

Mnie się podobają adidasy Nike:)

12

Odp: Wygodne sportowe buty na wiosnę

A co z tego ? New Balance to jedna z popularniejszych marek. Mnie się ich buty bardzo podobają. Są mega stylowe. A do tego wygodne.

13

Odp: Wygodne sportowe buty na wiosnę

Uwielbiam wiosnę, zawsze mam wtedy doskonały humor i chciałam to jakiś zamanifestować światu. I wiecie co zrobiłam? Kupiłam sobie sportowe obuwie damskie w sklepie azaway.com w kolorze... fuksjowym big_smile Wiem, że to nic nadzwyczajnego, ale ja wcześniej kupowałam tylko buty w stonowanych odcieniach, włosy miałam też nijakie, a z nadejściem wiosny całkowicie zmieniłam garderobę i ufarbowałam się jak blond. A co!

14

Odp: Wygodne sportowe buty na wiosnę

Z wygodnymi butami to kojarzą mi się tylko trampki. Tak moje ulubione trampeczki big_smile Lubicie je tez?

15

Odp: Wygodne sportowe buty na wiosnę

Przydatne info wink Dzięki wielkie smile

16

Odp: Wygodne sportowe buty na wiosnę

Lubie kolorki , zwłaszcza wiosną smile Co roku nie mogę doczekać się momentu ,  aż zimowe rzeczy schowam do szafy, a niestety w tym roku nastąpiło to bardzo późno . Dopiero w tym tygodniu zamówiłam sportowe buty z multu.pl w kolorze limonki . Jeszcze dokupię jedną parę białych żeby pasowały do wszystkiego .

[img]https://avatars.zapodaj.net/images/eff2cbc37d4a.jpg[/img]

17

Odp: Wygodne sportowe buty na wiosnę

Odnośnie prawidłowego wyboru odpowiedniego obuwia odsyłam Cię na stronę [url]http://www.porady-modowe.pl/buty-dopasowane-do-wlasciciela/[/url] Jeśli chcesz zdobyć świetnie wyglądające buty, to nie ma lepszego miejsca, do tego, żeby je zdobyć niż internet. Dobrze jest zainwestować więcej pieniędzy, a jednocześnie mieć pewność, że wybieramy buty, które po prostu sprawdzą się u nas dobrze i na długo.

18

Odp: Wygodne sportowe buty na wiosnę

A co myślicie o butach Asics? Są warte swojej ceny?

19

Odp: Wygodne sportowe buty na wiosnę

miałam dwie pary butów Nike i z obu byłam zadowolona. nie wiem jakie to były modele, w każdym razie oba były do biegania. chodziło się w nich jak po chmurce smile a można je często złapać na promocji, trzeba tylko dobrze przeszukać internet.

20

Odp: Wygodne sportowe buty na wiosnę

Mi się akurat mało które buty z nike podobają. Zdecydowanie wolę reeboki.

21

Odp: Wygodne sportowe buty na wiosnę

Tu nie chodzi o wygląd, ale o wygodę. Moje najwygodniejsze adidasy są właśnie z nike...

22

Odp: Wygodne sportowe buty na wiosnę

Ja nie biegam tylko spaceruję więc trampki są ok,  zaś adidasy ostatnio nosiłam w liceum:) Nie są to moim zdaniem buty dla kobietki....

23

Odp: Wygodne sportowe buty na wiosnę

W adidasach niestety stopy się pocą...