1

Temat: Grupa znajomych - Górny Śląsk

Nieformalna Grupa Invicem z Górnego Sląska (cel-integracja, dobra zabawa, rozrywka,  rekreacja, mentalna ucieczka przed oszołomstwem, ugruntowywanie  solidarności międzyludzkiej) zaprasza do swego grona pełnoletnie osoby z wyższym wykształceniem, niepalące oraz spełniające inne warunki podane na stronie [url=http://www.invicem.witryna.info]www.invicem.witryna.info[/url]
Proszę o kontakt wyłącznie poprzez formularz na ww. stronie.

2

Odp: Grupa znajomych - Górny Śląsk

Dlaczego tutaj warunkiem jest wyższe wykształcenie?...

3

Odp: Grupa znajomych - Górny Śląsk

Większość takich internetowych "znajomości" jest płytka od samego początku lub kontakt urywa się po pierwszym spotkaniu.
Szukacie idealnego porozumienia dusz? To rzadko się zdarza, choć miałam jednego takiego przyjaciela (nadal jesteśmy przyjaciółmi, choć zmieniliśmy się oboje i teraz mamy już inne priorytety, mieszkamy też daleko od siebie). Raczej wartościowa przyjaźń opiera się na dobrym poznaniu, na pewnych punktach stycznych i akceptacji swoich wad.
Szukacie kogoś, kto wyrwie Was z Waszego szarego życia? Będzie niezwyczajny, mądrzejszy, ładniejszy, bogatszy, lepszy niż Wy? Ubarwi nudę?
To tak nie działa...
Najważniejsze są wspólne cele i tematy do rozmowy.
To nie jest prosta droga.
Ale wydaje mi się, że skuteczna.

4

Odp: Grupa znajomych - Górny Śląsk

Poznam kogoś fajnego z Katowic, kto interesuje się historią naszego regionu i chce zgłębić jej tajniki. Mam wiele książek na ten temat, chętnie podzielę się wiedzą.

5

Odp: Grupa znajomych - Górny Śląsk

Chętnie dołączę do paczki znajomych , lubię koncerty, wyjazdy itp