1

Temat: Rzeszów

W galerii Rzeszów warta uwagi jest marka Pretty One - aż do 50 % obniżki na wiele rzeczy, a cała kolekcja jest moim zdaniem ciekawa...

2

Odp: Rzeszów

Ja jestem fanką torebek i butów z Altero...

3

Odp: Rzeszów

Ja chodzę do Millenium Hall, bo mam najbliżej, ale też są ciekawe rzeczy i częste przeceny, ostatnio kupiłam 2 szaliki w cenie 1:)

4

Odp: Rzeszów

Hotapple, Ty z Resovii? smile

5

Odp: Rzeszów

W Orsay jest teraz dostępny kupon rabatowy dla posiadaczek karty klubu  Orsay i jego  nowych klientek

6

Odp: Rzeszów

Kupiłam dziś  super pachnące świeczki w home&you za 12 zł, poprzednia cena 26.90

7

Odp: Rzeszów

Szukałam nowego komina i wczoraj w New Yorker trafiłam na suuuuper przeceny, około 5 - 12 złotych za sztukę smile Galeria Rzeszów
I znalazłam całkiem fajną bluzę Bershka 70% off smile

8

Odp: Rzeszów

A ja kupiłam świetną apaszkę na ryneczku za niecałe 6 zł;)

9

Odp: Rzeszów

ekstra:) teraz  jest okazja w Rzeszowie i można pozyskać [url=http://www.wikana.pl/rzeszow_id_54.html]mieszkanie rzeszów[/url] warto sprawdzić, wystarczy kliknąć link obok to od razu przenienie na stronę dewelopera

10

Odp: Rzeszów

Mówcie kiedy się zacznie w rzeszowskich galeriach, bo się wybieram big_smile
Btw. gdzie jest Orsay w Rzeszowie?

11

Odp: Rzeszów

No jak to gdzie jest? W Galerii:)

12

Odp: Rzeszów

Pojadę zobaczyć co fajnego tongue Co tydzień jestem w Rzeszowie, a jakoś nie ma okazji, żeby pochodzić po sklepach sad

13

Odp: Rzeszów

> milagro napisał/a:

> W galerii Rzeszów warta uwagi jest marka Pretty One - aż do 50 % obniżki na wiele rzeczy, a cała kolekcja jest moim zdaniem ciekawa...

sprawdzę

14

Odp: Rzeszów

W Millennium Halll można upolować teraz okazje cenowe, np w Tissot czy Wittchen

15

Odp: Rzeszów

Ja teraz kupuję ciuszki z wiosennej wyprzedaży:)

16

Odp: Rzeszów

Zagladacie do galerii czy raczej kupujecie w necie?