1

Temat: Wrocław

Hej dziewczyny! Niedługo wiosna, wypadałoby ruszyć się na jakąś siłownię i zrzucić zbędne  kilogramy przed sezonem - szukam chętnej towarzyszki do wspólnych ćwiczeń! Może w Jatomi Fitness na Legnickiej?

2

Odp: Wrocław

Szukam energicznych wesołych cieszących się życiem osób takich jak ja,  najlepiej dziewczyn do wspólnego imprezowania w weekendy, wyjścia na kawę czy piwo:) Wielu moim znajomym się nie chce, mają swoje połówki, powyjeżdżali, zapracowani:( Samej jest czasami tak głupio trochę:/odezwijcie się, eśli jest ktoś chętny:) Iza 25 lat:)

3

Odp: Wrocław

Hej smile

Szukam fajnych kobitek (28-36 lat) w celach kumpelsko-kulturalno-imprezowych.

Interesuje mnie kino, teatr, festiwale, koncerty - generalnie każde ciekawe wydarzenie. Najważniejsze żeby zgrać się gustami, czasowo i pieniężnie, bo wymienione wyżej przyjemności trochę kosztują smile

4

Odp: Wrocław

Witam i zapraszam do grupy na fb, gdzie umawiamy się na wspólne spacery we Wrocławiu. Warto tak poznawać nowych znajomych:

[url]https://www.facebook.com/groups/931846913569511/[/url]

5

Odp: Wrocław

Wrocław odkrywam od niedawna i jest z pewnością pięknym miastem. Póki co jednak nieco bezdusznym dla mnie. Miasto to ludzie, a anonimowość w wielkim mieście i szybkie tempo życia utrudniają kontakt... Chętnie poznam kogoś fajnego w wieku  25-40 lat, płeć obojętna.

6

Odp: Wrocław

Nigdy nie spodziewałam się, że będę szukała w internecie nowych znajomości. A jednak wink

Moi znajomi nie mają ostatnio czasu nawet na spontaniczne wyjścia na miasto.

Dlatego postanowiłam napisać tutaj. Jeśli któraś z Was ma podobną sytuację to dajcie znać, dziewczyny!!!

Czasem fajnie jest się przecież trochę rozerwać. Wyjść na piwo, kawę, do kina.

Ostatnio edytowany przez Princeska (2016-02-12 15:47:41)

7

Odp: Wrocław

A może wspólny wyjazd na majówkę albo ciekawe spędzenie czasu w mieście? Nie mam jeszcze planów, ale chętnie do kogoś dołączę:)

8

Odp: Wrocław

Jeśli ktoś z was, tak jak ja lubi poznawać nowe osoby i nie lubi odcięcia od wszystkiego. Wrocław, Zgorzelec i okolice.
Zapraszam do rozmowy i ewentualnie jakiś gier i zabaw (planszówki itd) - w małych grupach lub w dwie osoby w czasach Armagedonu - tj. koronowirusa i kwarantanny wink

9

Odp: Wrocław

Witam,
w życiu każdego człowieka przychodzi tak czas, kiedy orientuje się że poza pracą potrzebuje również kogoś z kim będzie mógł normalnie porozmawiać, spędzić miło czas, powymieniać się troskami i radościami.
I ja właśnie jestem taką osobą. Nie szukam miłości, moje ogłoszenie nie ma w sobie żadnych podtekstów. Chcę poznać kogoś (niezależnie od płci) z kim będę mogła nawiązać znajomość opartą na wspólnym zrozumieniu i zaufaniu. W przyszłości może staniemy się dwójką przyjaciół, wszystko zależy od nas.
W skrócie o mnie, jestem niemal 30-letnią kobietą, pracuję, skończyłam studia. We Wrocławiu mieszkam od siedmiu lat.
Jeżeli podobnie jak ja szukasz kogoś do przyjaźni to napisz. Na każdą wiadomość odpowiem!

10

Odp: Wrocław

Chętnie spotkam się na spacer, kino, pogaduszki z sympatyczną i pozytywną osobą która ma czas np. w sobotnie popołudnie, najchętniej w centrum.