1

Temat: Katowice

Witam, tu Marysia , interesuję się modą i kosmetykami, chętnie wymienię się doświadczeniami z dziewczynami w podobnym wieku, czyli ok. 28-30 lat, mam w planach prowadzenie bloga modowego, może tu znajdę kogoś, kto dołączy do mojego projektu?

2

Odp: Katowice

Hej, ja jestem z Bytomia i też interesuję się modą, a pod koniec stycznia będę w Katowicach i możemy się spotkać, napiszę na priv smile

3

Odp: Katowice

Cześć wam, mam na imię Dorota mam 32 lata, pochodzę z Katowic z dzielnicy Giszowiec .Nie za bardzo znam się na modzie ,bo mam mało czasu dla siebie ,jedynie czasami nad ranem jak nie mogę spać ,to myszkuję po internecie smile

4

Odp: Katowice

witam, także jestem z Bytomia.... smile

5

Odp: Katowice

Nieformalna Grupa Invicem z Górnego Sląska (cel-integracja, dobra zabawa, rozrywka,  rekreacja, mentalna ucieczka przed oszołomstwem, ugruntowywanie  solidarności międzyludzkiej) zaprasza do swego grona pełnoletnie osoby z wyższym wykształceniem, niepalące oraz spełniające inne warunki podane na stronie [url=http://www.invicem.witryna.info]www.invicem.witryna.info[/url]
Proszę o kontakt wyłącznie poprzez formularz na ww. stronie.

Ostatnio edytowany przez lilika (2016-04-11 09:22:17)

6

Odp: Katowice

Wyznam, że jestem samotna, tak towarzysko, tak kobieco. Nie mam zaufanej psiapsiółki i takiej nie szukam. Nie mam super faceta i takiego nie szukam. Szukam kogoś z kim można pogadać, z kim można nie gadać. Kto zrozumie, że człowiek jest czasem "zarobiony" i zwyczajnie zmęczony. Kto wie, że nie zawsze można wyjść i się spotkać.

7

Odp: Katowice

Hej,
czy ktoś się nudzi w święta i chce popisać? Zapraszam:)

8

Odp: Katowice

Fajnie byłoby stworzyć paczkę znajomych w wieku 30-40 lat:) Ktoś chce dołączyć?