1

Temat: Toruń

Poznam osoby 30-40 lat z Torunia/okolic, bez związku, które są w miarę szczęśliwe lub przynajmniej "ok" ze swoim życiem. Podzielcie się ze mną swoją receptą, proszę:). Żeby "wyjść do ludzi", znaleźć przyjaciół i jakieś społeczne "ciepło" trzeba mieć pogodne usposobienie i być zadowolonym ze swojego życia, a czasami tak o to trudno, kiedy w środku dolega smutek i samotność. I tak zamyka się błędne koło. Będę wdzięczna za odpowiedzi. A może ktoś tutaj również szuka przyjaciół w tym wieku?
Dobrego dnia:)

2

Odp: Toruń

Hej,

razem z chłopakiem gramy często w gry planszowe. Mamy już parę osób, ale jesteśmy otwarci na nowe znajomości.

Szukamy najlepiej par, ale nie tylko.

Jeśli lubisz grać i chcesz sympatycznie spędzić czas, to daj znać.

Obecnie gramy w:

Agricolę
Metropolię
Magnaci
Dixit
Pan tu nie stał
Splendor

Oczywiście jesteśmy otwarci na inne gry.

3

Odp: Toruń

Czy ktoś w tym mieście czuje się równie samotny jak ja? Chciałby z kimś porozmawiać, wyjść na spacer, do kina czy na zwykłą kawę - ale nie ma z kim? Nie chcę aby życie toczyło się tylko na trasie dom-praca, praca-dom. Aby dzień zlewał się z dniem w kolejne lata.

4

Odp: Toruń

Mieszkam od niedawna w Toruniu blisko krzywej wieży, mówią tutaj, że to jest symbol grzechu:) Chciałabym czasami wyjść zabawić się, pogadać. Mam 22 lata, jestem studentką i lubię spacery o kijkach nordic walking.

5

Odp: Toruń

Swego czasu sporo schudłam i wiem jak jest ciężko podjąć walkę w pojedynkę, gdy wszyscy się śmieją z twoich zamiarów, walki - dlatego z chęcią pomogę takim osobom. Mogę być wsparciem, pomocą w aktywności fizycznej, ułożeniu diety. Z chęcią poznam osoby, które chcą się wzajemnie motywować, zrobić coś dla siebie. Toruń i okolice.

6

Odp: Toruń

Ktoś chodzi na siłownię w centrum? Chętnie potowarzyszę:)

7

Odp: Toruń

Będę w Toruniu za tydzień w delegacji - ktoś chętny na wspólne wyjście wieczorem w sobotę lub niedzielę?