1

Temat: Polecane portale, wortale i serwisy!

Znacie różnicę między portalem i wortalem? Definicji jest kilka, ale zasadnicza różnica jest taka, że portal jest wielotematyczny (od wiadomości z kraju i świata po ploteczki o celebrytach), a wortal skupia się na określonej dziedzinie, dając pogłębione, bardziej szczegółowe informacje z tego zakresu.
Na pewno odwiedzacie wiele stron www, nie zastanawiając się, do której kategorii należą, ale znajdujecie tam cenne informacje, którymi warto podzielić się z innymi. Polecajcie je więc tutaj, pisząc, dlaczego warto zajrzeć na daną stronę:)

2

Odp: Polecane portale, wortale i serwisy!

Ja mogę polecić nawet kilka, na które zaglądam:

3

Odp: Polecane portale, wortale i serwisy!

Mi z portali najbardziej odpowiada wp.pl, tam jest wszystko, co mnie interesuje z bieżących spraw, tam korzystam z poczty, więc wszystko mam w jednym miejscu.

4

Odp: Polecane portale, wortale i serwisy!

Ostatnio często wchodzę na  bo mnie ciekawi, czy już w grudniu przyjdzie zima:)

5

Odp: Polecane portale, wortale i serwisy!

Z portali lubię Onet, a  z wortali - Ulicaekologiczna.pl, bo lubię być eko smile

6

Odp: Polecane portale, wortale i serwisy!

Dziś od rana szukam informacji o łuszczycy i na Poradnikzdrowie.pl znalazłam najwięcej danych o tym problemie, w ogóle tam mają świetne opracowania  na temat różnych chorób, warto zajrzeć jak nas coś niepokoi.

7

Odp: Polecane portale, wortale i serwisy!

Mój ulubiony portal zakupowy to allegro:)

8

Odp: Polecane portale, wortale i serwisy!

Bywam na kilkunastu stronach, od demotywatorów po wizaz.pl, bo wszędzie znajduję coś dla siebie, co mi potrzebne w danej chwili...
Ostatnio udzielam się w konkursach, które znajduję na aktualnekonkursy.pl

9

Odp: Polecane portale, wortale i serwisy!

Często korzystam z porównywarki cen Ceneo, a  sprawdzam opinie o e-sklepach na Opineo

10

Odp: Polecane portale, wortale i serwisy!

Ostatnio często wchodzę na
Zima to chyba na Wielkanoc tongue Pomyliły Ci się miesiące moja droga smile

11

Odp: Polecane portale, wortale i serwisy!

Ja dużo chodzę po stronach e-sklepów, naprawdę można wyszukać fajne promocje, ostatnio na buu.pl -10% na wszystko i jeszcze do tego wysyłka gratis! A mają naprawdę fajne rzeczy, buty i torebki, ja dziś sobie zamówiłam tą:

12

Odp: Polecane portale, wortale i serwisy!

bo mnie ciekawi, czy już w grudniu przyjdzie zima:)
Zima to chyba na Wielkanoc tongue Pomyliły Ci się miesiące moja droga smile

Na to się zanosi, że jak w czasach Chrystusa, owce będą się paść na łąkach w Wigilię big_smile

13

Odp: Polecane portale, wortale i serwisy!

Ostatnio często odwiedzam groupon.pl, bo szukam okazyjnego wyjazdu na weekend

14

Odp: Polecane portale, wortale i serwisy!

W poszukiwaniu prezentów wyszukuję dziś sklepy w sieci, z promocjami na rzeczy, które mnie interesują;)

15

Odp: Polecane portale, wortale i serwisy!

Polecam stronę kodyrabatowe, można sporo oszczędzić na zakupach:)

16

Odp: Polecane portale, wortale i serwisy!

Zima to chyba na Wielkanoc tongue Pomyliły Ci się miesiące moja droga smile

Na to się zanosi, że jak w czasach Chrystusa, owce będą się paść na łąkach w Wigilię :

Powrót do chrześcijańskich korzeni smile Przecież narzeka się teraz, że sposób obchodzenia świąt tak bardzo odbiegł od tradycji chrześcijańskich na rzecz konsumpcyjnego stylu życia. No to akurat tongue Czas powrócić do korzeni smile

17

Odp: Polecane portale, wortale i serwisy!

Czytuję sobie często strefę Społeczność na Gumtree, ile ludzi, tyle tam historii i wyznań:)

18

Odp: Polecane portale, wortale i serwisy!

Ostatnio dużo siedzę na rossmann.pl:)

19

Odp: Polecane portale, wortale i serwisy!

Ja do rossmanna to raczej chodzę wypatrzeć jakieś okazje:)  A siedzę ostatnio na Kurnik.pl, sporo gram na odstresowanie...

20

Odp: Polecane portale, wortale i serwisy!

Ostatnio szukam nowej pracy, więc często wchodzę na pracuj.pl, praca.gratka.pl itp. portale

21

Odp: Polecane portale, wortale i serwisy!

Duzo zostało poleconych nawet tych które znam i lubie
dodam jeden, który bardzo mi sie ostatnio przydał przy szukaniu firm do przewozu paczek za granice , ale tam mozna znaeźć firmy do przeprowadzki, transportu zwierzat czy jakich kolwiek rzeczy małych i dużych i korzysta sie całkowicie za darmo

22

Odp: Polecane portale, wortale i serwisy!

Ja natomiast ostatnio spędziłam sporo czasu na ] robiąc upominki w formie fotokalendarzy dla moich najbliższych. Nawet córeczka zażyczyła sobie swój własny, prywatny kalendarzyk do pokoju, oczywiście z takim motywem smile
. Teraz chwali się taką nietypową "ozdobą" do pokoju swoim koleżankom.

Ostatnio edytowany przez Darria (2016-01-01 19:37:45)

23

Odp: Polecane portale, wortale i serwisy!

A znacie może ten porta? Poznałam go niedawno przez Facebooka, bo moja znajoma udostępniała na swoim profilu jeden z obrazków z sentencją z tego portalu? Portal jest dość nowy, ale jest bardzo rozbudowany i ciągle się rozwija. Daje także możliwość wrzucania swoich sentencji obrazkowych smile

Ostatnio edytowany przez mezzanine (2016-01-07 10:03:17)

24

Odp: Polecane portale, wortale i serwisy!

a ja dorzucę tę stronkę dla wszystkich samotnych smile

25

Odp: Polecane portale, wortale i serwisy!

uwielbiam robić zakupy w internecie ,bo ceny są korzystniejsze jak w sklepach najczęściej zaglądam na Ceneo.pl